Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Na zabiegane życie – najlepszy catering dietetyczny!

Masz dosyć długich godzin spędzonych w kuchni na przygotowywaniu posiłków do pracy? Nie smakują ci te same potrawy, jedzone kilka dni z rzędu, ale najzwyczajniej szkoda ci czasu na gotowanie każdego dnia czegoś innego? Istnieje proste rozwiązanie twoich problemów – najlepszy catering dietetyczny pozwoli ci nie tylko odzyskać tracony do tej pory czas, ale i zadbać o zdrowsze nawyki żywieniowe. Decydując się na najlepszy catering dietetyczny wybierasz zrównoważoną i zbilansowaną dietę o konkretnej wartości kalorycznej. Możesz wybrać catering wegetariański, catering wegański czy na przykład catering sportowy. Tak naprawdę ogranicza cię jedynie budżet i wyobraźnia!

Dieta pudełkowa pomoże ci schudnąć!

Dieta pudełkowa to pierwszy krok nie tylko do wdrożenia nowych, zdrowych nawyków żywieniowych, ale również do zmniejszenia porcji i znalezienia motywacji do zrzucenia zbędnych kilogramów. Wybierając catering sportowy mamy również zapewnione spore ilości białka w diecie, które w połączeniu z ćwiczeniami wpływają na szybsze budowanie mięśni i zrzucanie tłuszczu. Dieta pudełkowa sprawi, że w końcu znajdziesz czas na realizowanie treningów, bo nie będziesz spędzać długich godzin na zakupach spożywczych oraz na przygotowywaniu posiłków. Koniec z wymówkami!

Catering wegetariański – bo warto spróbować czegoś nowego

Dietetycy układający jadłospisy, jeżeli chodzi o catering wegetariański dbają nie tylko o odpowiednią wartość kaloryczną, zestawienie składników, witamin i minerałów, ale także wybierają ciekawe połączenia smakowe, które mają przekonać do tej diety osoby, które wcześniej nie korzystały z roślinnego żywienia. Dla osób do tej pory „mięsożernych” może być ciężko przekonać się do posiłków bez mięsa, opartych często na roślinach strączkowych, które posiadają cenne białko. Dlatego ważne jest dopasowanie wyrazistych, ale smacznych przypraw oraz ciekawych dodatków. Catering wegetariański to dobry wybór dla osób ciekawych alternatywnego żywienia, ale nie wiedzących jak zacząć samemu gotować bez mięsa.

Catering fit to twoja przepustka do wolnego czasu

Niezależnie od decyzji, co do rodzaju diety każdy catering fit zapewni ci sporą dawkę wolnego czasu, który odzyskasz rezygnując z zakupów i gotowania. Warto sobie zrobić taką przerwę od zabieganego życia, nawet jeśli nie zależy nam na chudnięciu lub wprowadzeniu zdrowych nawyków. Odpoczynek od codziennych obowiązków – czy to tych kuchennych, czy tych związanych ze sprzątaniem to bardzo dobry pomysł, pozwalający spojrzeć na wszystko z dystansu i docenić czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Wykorzystajmy go jak najlepiej – wyjdźmy na spacer z psem, pobawmy się z dziećmi czy posiedźmy w ogrodzie. Catering fit niech będzie dla nas nagrodą, na którą pozwalamy sobie, bo pracujemy i zarabiamy. To nie jest żaden luksus!