Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Opalanie natryskowe – Szczecin

Jeśli Twoja blada skóra sprawia, że ​​czujesz się źle, opalanie natryskowe pozwala osiągnąć brązowy blask przez cały rok bez ryzyka dla zdrowia związanego z solarium. Proces jest dosyć prosty. Na wybrane obszary skóry rozpyla się cienką mgiełkę, a skóra nabiera naturalnego odcienia opalenizny. Proces ten działa na skutek substancji chemicznej zwanej dihydroksyacetonem (DHA). Ta substancja chemiczna jest w rzeczywistości bezbarwna, ale oddziałuje z aminokwasami, które naturalnie występują w komórkach cery. Kiedy wchodzą w kontakt, komórki skóry stają się ciemniejsze o kilka odcieni. Chociaż myśl o spryskaniu się substancją chemiczną, która powoduje brązowienie komórek skóry, może wydawać się podejrzana, DHA jest absolutnie bezpieczny. Nie ma żadnego znanego zagrożenia dla zdrowia i od dziesięcioleci jest używana z powodów kosmetycznych.

Wyniki z DHA zwykle trwają nie dłużej niż tydzień. Jeżeli chcesz zachować swój piękny blask brązu, będziesz musiał często rysować ołówkiem w lokalnym salonie do opalania natryskowego. Ale opalanie się przez całą zimę może być tego warte! Być może nadszedł czas, żeby zarezerwować pierwszą sesję opalania natryskowego. Opalanie natryskowe to łatwy i zdrowy sposób na utrzymanie doskonałej opalenizny. Nie ma żadnych wad związanych z bezpieczeństwem łóżek opalających oraz daje konfigurowalne, naturalnie wyglądające rezultaty. Nie zostawisz swojej kabiny opalającej, która będzie wyglądać na pomarańczową i smugowatą. Wyjdziesz z budki z idealnym, muśniętym słońcem blaskiem. Jeżeli zdecydujesz się na spray, masz kilka opcji.

Kabina lakiernicza

Jeżeli zdecydujesz się na wizytę w lokalnym solarium, Twoja opalenizna zostanie nałożona w kabinie lakierniczej. Kabiny te są zaopatrzone w kilka dysz, które wydzielają roztwór do opalania. Możesz szybko i skutecznie zastosować rozwiązanie na całym ciele. Jeśli priorytetowo traktujesz równomierną aplikację i chcesz powtarzać wizyty w salonie, może to być dla Ciebie dobra opcja.

Aerograf bądź pistolet natryskowy

Wielu opalaczy planuje wizyty w domu. Będą korzystać z przenośnego aerografu do opalania, który zapewnia podobny poziom kontroli oraz konsystencji jak kabiny do opalania. Nie będziesz mieć smug ani przerażających śladów opalenizny, a nawet nie będziesz musiał wychodzić z mieszkania! Jeśli szczególnie zainteresuje Cię proces opalania natryskowego, możesz nawet zainwestować w domowy automat do opalania natryskowego. Przy odrobinie praktyki możesz nauczyć się używać produktów przenośnych, żeby uzyskać korzystne efekty.

Samoopalający

Odwiedzając lokalny sklep z artykułami kosmetycznymi lub aptekę, prawdopodobnie zauważyłeś rzędy produktów samoopalających. Produkty te wykorzystują również chemiczny DHA do zmiany koloru skóry. Jest to najbardziej opłacalny sposób na utrzymanie opalenizny, ale może być czasochłonny i trudny do równomiernego nałożenia.

Opalanie natryskowe szkolenie można odbyć w wielu miejscach w Polsce, lecz Szczecin oferuje najlepszych trenerów szkoleniowych w dziedzinie opalania.