Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

ZapachyDomu – zapachy twojego domu

Każdy dom posiada swój charakterystyczny zapach. Co ciekawe, zapachy domu nie są wyczuwalne dla mieszkańców, ale dla kogoś z zewnątrz. Każdy z nas pragnie żeby w jego domu unosił się piękny, świeży zapach? Istnieje kilka sposobów na to, aby utrzymać ładne zapachy w domu. Porad i wskazówek należy poszukiwać w sieci. Portal internetowy zawiera dużo informacji na ten temat. W Internecie odnajdziemy również blog, który prowadzi osoba specjalizująca się w zapachach domu.

Każde miejsce ma swój specyficzny zapach. Niezależnie, czy jest to dom nowy, stary, mieszkanie itp. A w nich, każde pomieszczenie może pachnąć inaczej. Na przykład, w wiatrołapie mogą unosić się zapachy domu związane z obuwiem. To chyba największa zmora wśród zapachów domowych. Jak tego uniknąć? Bardzo dobrze się sprawdzą odświeżające wkładki do obuwia, zawieszki zapachowe do szafy. Można postawić rozmaitego rodzaju odświeżacze powietrza: wkładane do kontaktu, patyczki zapachowe, świece zapachowe bądź od czasu do czasu psikać sprayem. W związku ze specyfiką pomieszczenia, w którym znajdują się buty wyjściowe i odzież zewnętrzna oferuję, żeby zdecydować się na zapachy odświeżające, a nie ostre, duszące, słodkie. Zapachy w domu – we wiatrołapie nie będą wtedy mdłe. Należy podkreślić, że wiatrołap jest „wizytówką” naszego mieszkania. Specyficzne zapachy domu mogą się unosić w łazience z wiadomych przyczyn. Należy w tych pomieszczeniach postawić na dobrą wentylację, najlepiej mechaniczną. W łazienkach także sprawdzą się różnego typu odświeżacze powietrza. Tutaj możemy poszaleć i sięgnąć po bardziej zdecydowane zapachy.

Orient, słodycze, kwiatowe nuty będą idealnie pasowały. Charakterystyczne zapachy domu unoszą się również w kuchni, co jest zrozumiałe ze względu na przeznaczenie tego miejsca. Podstawą świeżego powietrza będzie tutaj okap. Należałoby więc zainwestować w właściwy sprzęt. W pokojach i salonie można wykorzystać specjalny kominek i woski zapachowe. Kominek stał się bardzo modny w ostatnim czasie. Nie tylko wytwarza ładne zapachy domu, ale ładnie wygląda i stanowi niebanalną ozdobę. Dbając o zapachy domu należy pamiętać o częstym wietrzeniu, uchylaniu okien i dbaniu o czystość. Mnóstwo środków czystości posiada nuty zapachowe.