Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Dieta ketogeniczna

Coraz więcej osób decyduje się żyć w zgodzie z naturą. Mamy większą świadomość tego, że również odpowiednie odżywianie się wpływa na nasze zdrowie. Wiemy już, iż produkty pochodzenia roślinnego są dla nas znacznie lepszym rozwiązaniem niż produkty pochodzące od zwierząt. Coraz większą wagę przykładamy to naszego sposoby odżywiania i staramy się jeść zdrowo oraz odpowiednio.

Ludzie żyjący w dzisiejszych czasach są jednak bardzo zabiegani i nie zawsze mamy możliwość kupienia zdrowych produktów. Zdarza się też, że zapłacenie za catering dietetyczny jest dla nas bardziej opłacalny pod względem finansowym. Zdrowe produkty są niestety zazwyczaj droższe i często jest tak, że do jakiejś potrawy potrzebujemy czegoś niewiele, a musimy kupić większą ilość. Jeżeli decydujemy się na catering, to nie mamy takich problemów. Nie musimy również tracić czasu na przygotowywanie posiłków oraz myć garnków po obiedzie. Jedzenie zostanie nam dostarczone prosto do domu i tak naprawdę nie musimy nic robić. Mamy więcej czasu dla siebie oraz dla swojej rodziny.

Jeżeli chcemy schudnąć, to dieta ketogeniczna może nam w tym bardzo pomóc. Poszukajmy więc takiego cateringu, który w swojej ofercie posiada posiłki ułożone właśnie według tej diety. Jeśli jeszcze nie jesteśmy przekonani do diety ketogenicznej, to poczytajmy więcej na jej temat. Ta dieta to sposób na życie. Dzięki spożywaniu odpowiednich posiłków nie tylko tracimy na wadze, ale również dbamy o swoje zdrowie. Taka dieta bardzo korzystnie wpływa na nasz organizm i będąc na diecie ketogenicznej nie musimy się martwić o nasze wyniki badań. Jeśli walczymy z jakąś chorobą, to również powinniśmy zastanowić się nad taką dietą. Oczywiście najlepiej skonsultować nasz pomysł z lekarzem prowadzącym, ponieważ ludzie mają różne dolegliwości.

Na diecie ketogenicznej spożywa się jedynie produkty, które są pochodzenia roślinnego. Można powiedzieć, że w ten sposób wracamy do naszych korzeni. Zaczęliśmy doceniać produkty, które dostarcza nam natura. Po pewnym czasie nie odczuwamy już potrzeby jedzenia mięsa ani nie zdrowych posiłków. Na początku może to być trudne, ale później pokochamy taki sposób odżywiania się. Takie dieta może stać się naszym sposobem na życie.