Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Skuteczne odchudzanie

Chyba każda kobieta przynajmniej kilka razy w życiu odchudzała się i nie przyniosło to oczekiwanego rezultaty. Zresztą problem nadwagi nie dotyczy tylko przedstawicielek pięknej płci. Mężczyźni też często chcą schudnąć, ale to się im nie udaje. Czasami zniechęcamy się i godzimy się z tym, że już zawsze będziemy mieć nadmiar tkanki tłuszczowej. Jednak nie powinniśmy się poddawać, ponieważ naprawdę można schudnąć. Wymaga to oczywiście trochę zmian w naszym życiu, ale nie musimy się wcale katować jakąś drastyczną dietą. Wystarczy postawić na zdrowe jedzenie i wprowadzić do naszego życia trochę ruchu. To całkowicie wystarczy, żeby stracić nadmiar kilogramów i nie obawiać się słynnego efektu jo-jo.

Jeżeli chcemy schudnąć, to zmieńmy naszą dietę. Nie głodźmy się, ale zwracajmy uwagę na to co jemy. Postawmy na takie jedzenie, które jest zdrowe i dowiedzmy się jak działają kalkulatory dietetyczne. Dzięki temu nauczymy się przygotowywać tak posiłki, żeby nie przekraczać dziennego limitu kalorii. Dowiemy się też ile kalorii dziennie powinniśmy spożywać. Naprawdę nie musimy się głodować, żeby schudnąć. Kiedyś głodówki były bardzo popularne, ale dzisiaj wiadomo, że nie są one skuteczne i mogą wpłynąć niekorzystnie na nasz organizm. Lepiej jest odchudzać się zdrowo, chociaż to jest związane z tym, że kilogramy nie będą szybko znikać. Jednak w ten sposób stracimy zdrowo nadmiar kilogramów i odchudzanie nie będzie dla nas męczarnią.

W momencie odchudzania warto zainwestować w jakąś aktywność fizyczną. Ruch nam bardzo dużo da i sprawi, że w naszym organizmie zaczną się uwalniać endorfiny. Zresztą fitness powinniśmy na stałe wprowadzić w nasz grafik. Nawet jeżeli już stracimy nadmiar kilogramów, to nie rezygnujmy z aktywności fizycznej. Dzięki niej będziemy mieć lepsze samopoczucie, a nasze ciało będzie znacznie lepiej się prezentować. Samo odchudzanie nie dam nam takich efektów. Jeśli nie będziemy ćwiczyć, to nasze ciało utraci jędrność. Może się pojawić problem z obwisłą skórą, która czasami pojawia się w momencie, w którym szybko tracimy na wadze. Bez ćwiczeń nie pozbędziemy się tego problemu i powinniśmy mieć tego świadomość. Zresztą jeśli już zaczniemy ćwiczyć, to tylko na początku będzie to nam sprawiać trudność.