Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Gdzie znaleźć najlepsze szlafroki ślubne?

Ślub oraz wesele to ogromne wydarzenie dla większości par. Warto się do tego jedynego w życiu dnia odpowiednio przygotować. Przygotowania ślubne najlepiej rozpocząć od przygotowania listy weselnej, która będzie zawierała wszystkie rzeczy do zaprojektowania. Na liście powinny się znaleźć również te najważniejsze parametry jak również te mniej istotne. Dzięki temu nic nie umknie naszej uwadze oraz będzie załatwione w odpowiednim czasie. Listę ślubną warto ułożyć według ważności spraw do załatwienia jak także według czasu.

Organizacja wesela

Te pozycje, które powinny być zorganizowane w pierwszej kolejności powinny odnaleźć się na samym szczycie listy. Do najważniejszych spraw ślubnych należy zaliczyć zorganizowanie sali weselnej, umówienie terminu ślubu w kościele i zorganizowanie oprawy muzycznej. Są to trzy podstawowe kwestie, które należy zgrać ze sobą w jednym czasie. W momencie kiedy uda nam się to zaaranżować możemy na spokojnie zająć się pozostałymi punktami listy. Przygotowania ślubne warto rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli zależy nam na organizacji wesele na wysokim poziomie to przygotowania powinniśmy rozpocząć przynajmniej rok wcześniej.

Sale weselne

Dobre sale weselne trzeba rezerwować około roku lub dwóch wcześniej. Podobnie wygląda sytuacja z oprawą muzyczną. Ustalając wspólny termin dla naszej wymarzonej sali, kościoła oraz oprawy muzycznej możemy rozpocząć organizację pozostałych punktów. Wśród nich nie powinno zabraknąć organizacji nocy poślubnej. Stanowi ona nieodzowny element przygotowań ślubnych. Zazwyczaj jest tak, że młoda para ma zapewniony pokój w sali weselnej, w której odbywa się wesele. W związku z tym dodatkowo tą sprawą młoda para nie musi się zajmować. Ważna jest jednakże organizacja strojów na noc poślubną.

Panna młoda zazwyczaj na ta okoliczność realizuje zakupu bielizny ślubnej. Szlafroki ślubne i piżamy ślubne są w ostatnim okresie bardzo popularne. Ich wybór jest bardzo szeroki, dlatego każda panna młoda dobierze coś zgodnego ze swoim gustem. Bielizna na noc poślubną stanowi również doskonały pomysł na prezent od świadkowej. Szlafrok ślubny w prezencie jest w ostatnim czasie najczęściej wybieranym podarunkiem wręczanym przyszłej pannie młodej w czasie wieczoru panieńskiego.