Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Alkohol na prezent w biznesie

Alkohol może być nie tylko doskonałym sposobem na spędzenie miłego wieczoru. W wielu przypadkach może stanowić formę upominku na rzecz partnera biznesowego. Prezenty z alkoholem trzeba jednak wybierać uważnie, żeby nie urazić obdarowywanego. Przede wszystkim ważne są indywidualne gusta, jak również rodzaj alkoholu. Istotną rolę odgrywa takie okazja, na jaki przygotowujemy alkohol dla przedsiębiorstwa. Powinien być to trunek wysokiej jakości, najlepiej w wyjątkowym, nietypowym opakowaniu. Przykładem jest whisky lub wino w butelce o nietypowym kształcie oraz dłuższym czasie leżakowania.

Alkohole B2B

Czyli używane do kontaktów biznesowych, muszą być także dostosowane do rodzaju firmy oraz stanowiska osoby obdarowywanej. Wyjątkowy smak trunku można podkreślić, kupując zestaw zawierający butelkę z whisky, okolicznościowe szklanki oraz wysokiej jakości pierniki w czekoladzie. Wiele zestawów prezentowych zawiera drewniane skrzynki, które z pewnością sprawią radość niejednej osobie. Taki sposób nawiązywania kontaktów lub podtrzymywania relacji biznesowych jest uznany na całym świecie.

Prezenty z alkoholem nie muszą pochodzić z produkcji masowej. U wielu dostawców można zamówić spersonalizowane opakowania firmowe. Do dyspozycji jest obszerny wybór wzornictwa, które powinno być dostosowane do smaku i wizerunku naszej firmy. Możliwe jest zastosowanie, na przykład, indywidualnego grawera w formie logo bądź kształtu związanego ze specyfiką działalności firmy. Spersonalizowany nadruk może być wykonany także na czekoladzie. Niektóre firmy pozwalają zamówić nawet indywidualny kształt czekoladek.

A co z piwem?

Oddzielną kategorią prezentów z alkoholem jest piwo. Jest to trunek uznany za mniej wykwintny oraz niepasujący do każdej okazji. Jeśli jednak będzie to mniej formalne spotkanie lub wiemy, że nasz kontrahent jest wielbicielem piwa, można zastosować niebanalne opakowanie lub dołączyć indywidualnie grawerowany kufel do piwa. Z pewnością mnóstwo osób ucieszy się z takiego prezentu, który połączy wyjątkowy smak z użytecznością dodatków. Selekcjonując alkohole B2B, w każdym przypadku, należy na pierwszym miejscu stawiać jakość oraz gust odbiorcy. Nasz prezent ma pozytywnie zaprezentować firmę oraz zachęcić kontrahenta do dalszej współpracy.