Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Alkoholowa alternatywa na prezent?

Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Jednak są też tacy, którzy wolą je dawać i to bardziej niż dostawać. Dawanie od siebie często sprawia więcej przyjemności, niż samo dostawanie. Uśmiech na twarzy, czy też przytulenie jako wdzięczność za otrzymaną rzecz jest czymś wielkim. Niby mały gest, a cieszy sam w sobie. W sytuacji, gdy szukamy prezentu, a dobrze wiemy, że każdy z nas miał taką sytuację lub na pewno będzie miał w przyszłości, stajemy przed dylematem. Wiadomo, że każdy chciałby kupić coś bombowego.

Jedni będą szukać ozdobnego prezentu, a inni bardziej efektywnego

Wszystko zależy od osoby, dla której on będzie. Od jej charakteru, sposobu bycia czy też po prostu od relacji, jaka nas łączy z danym człowiekiem. W momencie, kiedy już wszystkie te aspekty weźmiemy pod uwagę oraz zdecydujemy się na rodzaj prezentu, należy zacząć poszukiwania. Naturalnie pierwsze co nam przyjdzie do głowy to Internet. Wiadomo, iż jest to najszybsze źródło informacji w dzisiejszych czasach. W przypadku, kiedy szukamy czegoś, co może mieć fajny przekaz a jednocześnie być od razu posmakowanym, to warto rozważyć opcję, np. alkoholu na prezent. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: „alkohol na prezent” i już wyskakuje nam wiele ciekawych rozwiązań. Czy to z zabawnym czy z bardziej oficjalnym grawerem na butelce, a może z kolorowym drinkiem w środku? Obecnie rynek tego typu prezentów jest naprawdę szeroki. Jeżeli szukamy prezentu dla naszego szefa oraz z całym zespołem zastanawiamy się, aby znaleźć coś na szybko to fajnym pomysłem będą alkohole do firmy, z przeznaczeniem dla szefa. W sytuacji, gdy naszą przełożoną jest kobieta, to można pomyśleć o winie.

Wino dla firm to dobre rozwiązanie?

Gdy organizujemy czasem wspólne integrowanie się w postaci kameralnych bądź mniej kameralnych spotkań. Reasumując alkohol na prezent to fajna opcja i tym samym pomysł na szybko. W dzisiejszych czasach żyjemy w biegu. Załatwiamy wszystko w pędzie oraz tym samym chcemy pomysłu na już. Dlatego wówczas powinna nam się zapalić w głowie lampka, która podpowie, że na szybko też można wymyślić coś oryginalnego.