Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Wyjątkowa noc dla Ciebie

Nawet jeśli nie zachowałyśmy cnoty do ślubu, jak wymagał zwyczaj od naszych babek i prababek, noc poślubna to wyjątkowa okazja, która wymaga wyjątkowej oprawy. Oprócz nastrojowego miejsca, bądź to pokoju hotelowego, czy odpowiednio przygotowanej sypialni, warto, abyśmy zadbały o zmysłową bieliznę nocną. Tradycyjnie koszula nocna ślubna jest biała, jednakowo jak suknia, jednak obecnie coraz chętniej odchodzimy od bieli, na rzecz mniej sztampowych rozwiązań.

Jaką bieliznę wybrać?

Najważniejsze, żeby bielizna na tą wyjątkową noc była jednocześnie gustowna, odświętna, oraz wygodna. Jeżeli nie lubimy nadmiernie wymyślnych krojów, obcisłych koszulek nocnych i koronek, nie musimy się do nich zmuszać. Eleganckie i wygodne piżamy dla panny młodej, uszyte z jedwabnej satyny bądź wysokiej jakości tkanin syntetycznych, jak cupra lub wiskoza, również świetnie się sprawdzą. Takie materiały są gładkie, delikatne i chłodne w dotyku, a także układają się miękko na ciele, podkreślając kształty. Unikajmy natomiast tkanin z domieszką poliestru – takie materiały są tańsze, ale nieprzewiewne, a także mniej przyjemne w dotyku.

Te panny młode, które lubią nosić bardziej odważną bieliznę, mają w czym wybierać. W ofertach sklepów z bielizną znajdziemy całe linie seksownej bielizny na wyjątkowe okazje, a także takie dedykowane specjalnie na noc poślubną. Półprzejrzyste materiały, koronki, gorsety, pasy do pończoch.. Wybierzmy to, w czym będziemy się czuć zmysłowo a zarazem komfortowo. Nie musimy też ograniczać się do bieli czy ecru, ponieważ nasza bielizna na noc poślubną powinna przede wszystkim się nam podobać, możemy poszukać czegoś w naszym ulubionym kolorze. Nawet jeśli jest to czarny, granatowy, ciemna zieleń bądź intensywna czerwień, najważniejsze, żebyśmy były zadowolone z efektu.

Jakie materiały wybrać?

Elegancki szlafrok dla panny młodej będzie idealnym dopełnieniem nocnego i porannego stroju. Dopasujmy go kolorystycznie oraz stylistycznie do bielizny, żeby osiągnąć najlepszy efekt. Przy wyborze kierujmy się również tą samą zasadą, co w przypadku piżamy i koszuli nocnej – najprzyjemniejsze dla skóry oraz dla oka są tkaniny z materiałów naturalnych i syntetycznych. Reszta to już kwestia naszego gustu, czy szlafrok ma być długi do ziemi i spowijający naszą sylwetkę, bądź krótki i zwiewny, najważniejszy, żebyśmy czuły się seksowne i pewne siebie.