Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Czy dieta pudełkowa pomaga schudnąć?

Pomimo tego, że wiemy już naprawdę sporo na temat zasad zdrowego i racjonalnego żywienia, wciąż niestety odchudzanie jest tematem przewodnim licznych dyskusji i nadal wiele osób usiłuje się odchudzać, często totalnie nieudolnie. Być może ty też należysz do tej grupy. Z jednej strony wiesz, jak powinna wyglądać odchudzająca dieta i to nawet odchudzająca dieta ketogeniczna.

Dieta keto?

Potrafisz nawet wyliczyć dla niej odpowiednią ilość kalorii, jednakże trudniej ci potem ją utrzymać i przekonać się do stałej zmiany nawyków. To właśnie dieta pudełkowa ma jednak ci w tym pomóc. Jeżeli zdecydujesz się na jej zamówienie, już otrzymasz małego kopa do działania, bo za taką dietę zapłacisz, dlatego zechcesz na niej wytrwać, by pieniądze nie poszły na marne i nie zostały jak gdyby wyrzucone w błoto. Nie można tu jednak mówić o „wytrwaniu”. W rzeczywistości bowiem współczesne diety pudełkowe są bardzo smaczne i to nawet te, które są odchudzające, wartościowe i super zdrowe. A skoro już wiesz, że sam nie jesteś w stanie zadbać o wagę, najwyższa pora wypróbować jakieś inne rozwiązanie. Oferty cateringów dietetycznych przychodzą z pomocą!

Catering dietetyczny

Catering dietetyczny to opcja dobra dosłownie dla każdego. Odbiorcami diet pudełkowych są ludzie mający zróżnicowane cele i pragnienia, jednakże większości z nich zależy – tak jak i tobie – właśnie na pozbyciu się zbędnych kilogramów i zbędnej tkanki tłuszczowej, czyli uzyskaniu niższej wagi i wyszczupleniu sylwetki. To właśnie ta chęć skłania mnóstwo osób do szukania bardziej innowacyjnych rozwiązań. Wiesz już, że głodówki nie działają i wiesz, że żadnej tradycyjnej diety odchudzającej nie da się utrzymywać przez dłuższy czas, tak więc sprawdzasz inne nowocześniejsze metody zbijania wagi i tym sposobem natrafiasz na diety pudełkowe. Przygotowuje je dietetyczny catering. Zdecydowanie jest on w stanie pomóc ci zadbać o wagę i sylwetkę poprzez stworzenie dla ciebie indywidualnie dopasowanego menu.

Twój wybór!

Ty natomiast decydujesz, co w tym menu się znajdzie. Może ono zawierać niemalże wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego albo może być oparte głównie na produktach tłustych, stając się jadłospisem ketogenicznym. Jeżeli zdołasz się go trzymać i zrezygnujesz z podjadania między kolejnymi posiłkami, waga zacznie bardzo szybko spadać.