Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Soczysty koktajl pomarańczowy

Takiego koktajlu pomarańczowego jeszcze nie pił nikt. Nie tylko orzeźwia ale również jest dobry na zimowe dni. Zaraz pokarzemy jak go przygotować i co będzie potrzebne aby rzeczywiście działała w ten sposób.

Składniki:
1 pomarańcza,
1 jabłko,
1 marchew,
0, 5 cytryny,
0, 5 szklanki wody,
Szczypta imbiru i kardamonu.

Taki zestaw składników pozwoli nam uzyskać optymalny smak na każdą porę roku. Pomarańczę należy obrać, również usunąć białą skórkę. Warto podzielić ją na cząstki żeby łatwiej wyciągnąć białe elementy. Jabłuszko również obieramy i wywalamy gniazdo. Po obraniu marchewki, tak samo jak jabłka i pomarańczy, trzeba ją pokroić na plasterki. Wszystkie obrane i przyszykowane owoce miksujemy w blenderze. Później dorzucamy do nich marchewkę i ponownie miksujemy. Następnie trzeba dodać sok z cytryny, wodę, imbir i kardamon. Jeszcze chwilkę po miksować i gotowe!
Wyśmienity koktajl pomarańczowy gotowy w zaledwie parę minut z wykorzystaniem zaledwie trzech rzeczy i dodatkiem czterech. Chwila pracy dla przyjemności i zdrowia. Sprawdza się również w zimowe dni. Życzymy smacznego!