Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Opalanie natryskowe?

Chcąc w życiu coś osiągnąć nie można siedzieć i czekać aż los się do nas uśmiechnie, tylko trzeba się wziąć za siebie i samemu zawalczyć o lepsze życie. Na pewno dobrym pomysłem będzie założenie własnej firmy, która będzie działać w popularnej branży. Dobrym pomysłem może być na przykład otwarcie własnego solarium.

Nowoczesne opalanie dla każdego

Solarium to zawsze pomysł na dochodowy biznes. Ludzie stale się chętnie opalają, zwłaszcza w zimowe miesiące gdy słońca jest nie wiele. Jeśli jednak zamierzamy otworzyć solarium, to należałoby zastosować w nim poza tradycyjnymi usługami opalania solaryjnego, dodatkowo opalanie natryskowe. Kabina do opalania natryskowego nie jest kosztowna, jest nawet tańsza, niż zwykłe łóżko do opalania. Należy jednak przy tym zainwestować w produkt i narzędzie, jakim jest pistolet do opalania natryskowego.

Potrzebne szkolenia

Zanim jednak umieścimy taką usługę w swojej ofercie, powinniśmy przejść szkolenie z opalania natryskowego. Jest to obowiązkowy punkt, którego nie można zaniechać. Po takim szkoleniu każde solarium uzyska zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego, które ułatwią wykonywanie pierwszych sesji opalania w solarium. Szkolenie z opalania trwa niedługo, wystarczy zapoznać się z techniką opalania, produktami, które się do tego stosuje, a także informacjami na temat tego jak długo utrzymuje się efekt, jak często można taki zabieg na skórze wykonywać itp. Sam proces opalania natryskowego, jest dosyć prosty. Zabieg wykonuje się dosyć szybko i co najistotniejsze efekt jest od razu widoczny, co klientom niezwykle się podoba. Mimo że opalanie wykonywane jest specjalną farbą, ta nie brudzi i nie pozostawia śladów na ubraniach, co jest ważną informacją.

Zalety opalania natryskowego

Jak już wyżej wspomniano, efekty po jednorazowym opalaniu natryskowym są od razu zauważalne. Jest to ogromny plus tego zabiegu. Poza tym opalanie takie jest zupełnie bezbolesne i bezinwazyjne. Wystarczy stać w jednej pozycji i poddać się opalaniu specjalnym pistoletem z farbą. Rezultat opalonej skóry podtrzymuje się niezwykle długo, poza tym kolor jest bardzo naturalny. Nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonywania takiego zabiegu, dlatego też jest on coraz bardziej popularny.