Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Okres ciąży nie musi być wcale taki straszny!

Jak uniknąć złego samopoczucia w czasie ciąży?

Okres ciąży jest bardzo ważny dla obojga rodziców. To wówczas małymi krokami tworzy się więź z dzieckiem. Każde kopnięcie czy ruch malucha jest ogromnym wydarzeniem, z którymi wiąże się masa emocji. Najbardziej przeżywa ten czas kobieta. Musi zmagać się z różnymi trudnościami – mdłościami, złym samopoczuciem oraz utratą samooceny. Do tego dochodzi konieczność przygotowania się na narodziny. Odpowiadając na pytanie „co powinno znaleźć się w wyprawce?” na myśl przychodzą takie artykuły jak smoczki, butelki, wózek, nosidełko oraz meble do pokoju dziecięcego. Nie warto wydawać majątku na zabawki, gdyż jest to najpopularniejszy prezent jaki otrzymują rodzice podczas odwiedzin znajomych czy rodziny. Co jeszcze czeka nas w tym wyjątkowym i jednocześnie trudnym okresie? Przyszłe mamy z pewnością muszą zmierzyć się z wymianą garderoby. Ciąża sprawia, że sylwetka zmienia się z dnia na dzień. Wykorzystywanie starych ubrań jest wręcz niemożliwe, dlatego musimy zadbać o niezawodne rozwiązanie czyli odzież dla karmiących matek. Propozycje te pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno lecz nie przeszkodziło to w zdobyciu ogromnej popularności. Sekret tkwi przede wszystkim w uniwersalności, ponieważ ubrania te z powodzeniem można wykorzystywać zarówno w trakcie ciąży jak również po.

Odzież do karmienia piersią rozwiązaniem na skrępowanie w miejscach publicznych

Kobiety zawsze zwracają uwagę na swój wygląd, dlatego też nie można go zaniedbywać szczególnie w tak trudnym okresie jak ciąża czy macierzyństwo. Zmiana figury czy inne konsekwencje urodzenia dziecka negatywnie odbijają się na naszym samopoczuciu oraz pewności siebie. Nie trzeba jednak rezygnować z wysokiej samooceny, ponieważ eleganckie sukienki do karmienia piersią poza spełnieniem wartości funkcjonalnych dbają o walory estetyczne i sprawiają, że kobieta wygląda zjawiskowo. Jest to rozwiązanie, które możemy wykorzystywać nie tylko na specjalne okazje lecz także na co dzień. Większość odzieży dla matek karmiących jest wykonana z wygodnego, przewiewnego materiału, a co za tym idzie utrzymujemy świeżość przez cały dzień nawet jeśli byłyśmy podczas niego bardzo aktywne. Największą zaletą docenianą po zakupie tego typu produktów jest pozbycie się skrępowania podczas karmienia w miejscach publicznych. Nie wszyscy podchodzą do tego jak do naturalnego procesu co wywołuje strach wśród matek. Odzież do karmienia pozwala zachować intymność w czasie karmienia i uniknąć wzroku gapiów.

Koszulki mama i syn propozycją na prezent i sesje rodzinną

Wielu rodzicom podobają się zestawy dla rodziny takie jak koszulka tata i syn. Jest to ciekawe i często wykorzystywane rozwiązanie na wspólne sesje zdjęciowe, a także metoda poinformowania męża czy partnera o ciąży. Bez względu na okazję z jakiej kupuje się koszulki dla par w sklepie należy dokonać selekcji propozycji, aby wybór satysfakcjonował przez długi czas i nie został odłożony do szafy po jednym założeniu. Jak to zrobić? Najważniejsza jest jakość zarówno materiału z jakiego wykonane są ubrania, jak również nadruku. W celu uzyskania satysfakcji musimy unikać sztywnych tworzyw czy grafik blaknących po pierwszym praniu. Na uwadze trzeba mieć także przewiewność niezbędną podczas opieki nad dzieckiem. Ciągły ruch sprawia, że pocimy się, a co za tym idzie tracimy niezbędną do komfortu świeżość.