Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Elegancja, prestiż, bogactwo – granit w twoim domu

Czy chciałbyś, aby twój dom wyglądał bogato i elegancko? Jest na to sposób, 3 niezwykłe kamienie, które wyeksponują twoje wnętrza. Przepiękny kamień naturalny, który możesz zastosować w wielu pomieszczeniach w swoim domu, to bardzo cenny marmur Szczecin jest miastem, w którym mieszkańcy upodobali sobie wykończenia mieszkań w marmurze. Możesz użyć go do udekorowania ścian, parapetów oraz blatów kuchennych. Dobrze sprawdzi się także w łazienkach. Zastosowanie marmuru podkreśla przepych i bogactwo. Jest również bardzo odporny za ścieranie, temperaturę i ciśnienie. Marmur ma niezwykły wygląd, może być gładki, lecz też może przebiegać przez niego wiele żyłek, które nadają mu charakteru oraz niepowtarzalności.

Marmur, czy granit?

W kuchni możesz użyć również pięknego kamienia jakim jest granit Szczecin słynie z wielu zastosowań granitu w kuchniach. Jest to kamień naturalny, zbudowany z takich minerałów jak: hornblenda, skaleń, kwarc, mika. Można go spotkać w rozmaitych barwach od jasnoszarych, poprzez białe, białoróżowe, zielone, ciemnoszare. Cudowne blaty kuchenne z granitu, sprawią, że twoja kuchnia wywoła zachwyt wśród znajomych. Granit, to niezwykle trwały i twardy materiał, który wytrzyma mnóstwo lat użytkowania. Granit bardzo dobrze znosi wszelkie zalania, uderzenia i gorące garnki. Można z niego wykonać również schody czy płytki ścienne. Jednakże najtrwalszym i najmocniejszym materiałem, jaki możesz zastosować w swoim domu jest kamień synteryzowany Szczecin przoduje w sprzedaży tego niezwykłego materiału. Jest to najbardziej odporny oraz najtwardszy materiał jaki możesz zastosować w swoim domu. Jego niezwykłe właściwości sprawiają, że właściwie jest odporny na zarysowania oraz pęknięcia.

Jaki kamień wybrać?

Kamień ten jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i jest wytwarzany metodą zgodną z naturą. Nie zawiera żywic oraz ropopochodnych substancji. Możesz także zastosować go na zewnątrz, ponieważ jest odporny na ścieranie, dobrze znosi mróz, wilgoć i promieniowanie słoneczne. Możesz go użyć do stworzenia posadzki, frontów mebli, blatów łazienkowych i kuchennych. Nadaje się także do obudowy parapetów wewnętrznych i zewnętrznych oraz do obudowy kominków. Również jego wzornictwo jest bardzo ciekawe, dostępne są kolory bardzo jasne, poprzez szare, aż do ciemnych barw.

Wpis powstał przy współpracy z: https://www.egastone.com/