Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Polskie taśmy i wszywki do ubrań!

Drukarki termotransferowe wykorzystują ciepło i specjalne taśmy barwiące do uzyskania trwałych wydruków o wysokiej rozdzielczości, do 300 dpi i jakości. Teksty i kody kreskowe mogą być drukowane tak samo niezawodnie jak loga oraz przeróżne informacje z baz danych Excela. Nadruki mogą być wykonywane na wielu różnych towarach – od rurek termokurczliwych po oznaczniki kablowe i różne etykiety przemysłowe.

Jaką wybrać drukarkę?

Wszystkie drukarki termotransferowe są zoptymalizowane pod kątem pracy w środowiskach fabrycznych. Barwiące taśmy termotransferowe o długości do 300 metrów umożliwiają rzadsze przestroje, które są niezbędne do wymiany zużytych taśm, a to z kolei przekłada się na większą efektywność. Koszty związane z uzupełnianiem taśmy i przestawieniem produkcji zostały maksymalnie zminimalizowane.

Drukarki termotransferowe są nie tylko solidne oraz wydajne, lecz również wszechstronne oraz praktyczne. Dzięki wbudowanemu sterownikowi sieciowemu i możliwości automatyzacji można sterować wieloma drukarkami naraz korzystając jedynie z jednego źródła. Jednakże przede wszystkim drukarki te są niezwykle łatwe w obsłudze. Rozbudowany, lecz jednocześnie niezwykle prosty interfejs zapewnia łatwość nadruku na etykietach lub oznacznikach stworzonych specjalnie na podstawie szablonu lub zupełnie od podstaw.

Jakie są najlepsze kalki?

Kalki termotransferowe (tzn. folie, taśmy barwiące). Taśmy do produkcji wszywek zapewniają druk najwyższej jakości. Ponadto gwarantujemy wysokogatunkowe materiały i niezwykle szybki czas realizacji. Doświadczenie w produkcji wszywek nie jest w ogóle potrzebne. Taśmy do produkcji wszywek działają automatycznie i wymagają jedynie niewielkiego nadzoru.

Opisywana technologia daje obszerne możliwości druku etykiet firmowych ze znakiem firmowym z jednoczesnym drukiem wszystkich zmiennych danych, na przykład symboli pralniczych, składów surowcowych, rozmiarów i tak dalej. Firmy wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom klientów drukują wszywki na wysokiej jakości taśmach z materiałów poliestrowych, nylonowych i satynowych. Drukarki termotransferowe oraz ich taśmy termotransferowe umożliwiają druk wysokiej jakości o dużej odporności na pranie wodne i chemiczne. Cechy drukowanych etykiet kalkulowane są indywidualnie.

Wpis powstał przy współpracy z: https://sklep.lagraf.com.pl/tasmy-termotransferowe-tasmy-ttr/