Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Pizza z warzywami

Jest ciekawą propozycją dla miłośników zdrowej diety oraz dla tych, którzy zrezygnowali z jedzenia mięsa. Pizza z warzywami jest jednocześnie doskonałą propozycją dla tych rodziców, którzy chcą przekonać swe dzieci do jedzenia warzyw. Kolorowa, smaczna i pełna witamin pizza może się zatem sprawdzić w wielu domach.

Jak ją przygotować? Podstawa to ciasto, które można przygotować samodzielnie lub kupić w sklepie. Na placku takim układane są warzywa. Jakie? Tu możliwości jest tak wiele, że każdy z nas bez większych problemów znajdzie dla siebie ciekawe rozwiązanie. Można wykorzystać tu gotowy przepis na pizzę z warzywami, można też stworzyć własną kompozycję. Pizza może składać się z naszych ulubionych dodatków, z warzyw sezonowych oraz z tych, które są dostępne w naszych sklepach przez cały rol.

Kolorowe papryki, ogórki, cukinie i bakłażany – oto najbardziej popularne rozwiązania. Na warzywnych pizzach często pojawiają się też takie dodatki, jak szpinak oraz szparach. Z warzyw takich można przecież wyczarować wiele wybornych dań, a zdrowa i kolorowa pizza jest jednym z nich.