Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Wybierz nowoczesne shakery

Zdrowy styl życia to dziś nie tylko moda, lecz konieczność. W czasach kiedy tysiące ludzi pracują przy komputerze bądź na co dzień obcują z elektroniką, niezbędny jest solidny trening, który przywróci endorfiny i pozwoli rozprostować kości. W torbie każdego sportowca nie może zaś zabraknąć shakera, który pozwoli mieć przy sobie własny koktajl dający energię i zapewniający nawodnienie.

Shaker, czyli wybierz to co najlepsze

Shaker to urządzenie pozwalające wziąć ze sobą na trening, siłownię czy wyprawę rowerową koktajl białkowy bądź owocowy. Najczęściej tego typu urządzenie umożliwia również, szybkie przyrządzenie koktajlu poza domem dzięki umieszczeniu wewnątrz bidonu spiralnej kuli, która miesza i rozdrabnia wsypane białko czy produkty następnie pozwalając je szybko spożyć oraz cieszyć się pobudzeniem, witalnością i dobrym samopoczuciem. Wnętrze Shakera powinno być szczelne, zaś kula mieszająca wykonana ze stali chirurgicznej co zapewnia wytrzymałość i sterylność przyrządzanych napojów, które dzięki temu są czyste.

Zachowaj ostrożność

Shakery sportowe są bardzo popularnym urządzeniem dostępnym także w wielu sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Niestety mnóstwo firm ogłaszających się jako producent shakerów to jedynie importerzy tanich urządzeń z Chin, którzy umieszczają na nich własne logo nabijając na tak przygotowanych butelkach ogromną stu lub dwustu procentową marżę.

Pomijając wysokie ceny, częstokroć shakery tego typu mają niską jakość, po kilku dniach użytkowania przeciekają oraz nie zachowują szczelności. Należy zatem unikać tego typu produktów oraz szczegółowo sprawdzać sprzęt sportowy, który kupujemy stacjonarnie bądź w sieci.

Ciekawe opcje

Żeby uniknąć niskiej jakości shakerów należy przeprowadzić szczegółową kwerendę artykułu przede wszystkim czytając opinie użytkowników, którzy zakupili ten produkt i mogą o nim coś powiedzieć. Naprawdę właściwym miejscem do znalezienia najlepszego shakera jest opracowana niedawno w tym celu aplikacja zbierająca opinię internautów o produktach sportowych – aktualnie znajduje się ona na etapie wdrażania. Na szczytach list popularności są Polskie firmy zarówno produkujące shakery jak i gwarantujące opcje dodatkowe w niskiej cenie.

Jedną z popularnych ostatnimi czasy usług dodatkowych są shakery z nadrukiem w firmach świadczących tego typu usługi. Jest to atrakcyjna opcja pozwalająca nam cieszyć się na treningu widokiem pewnego symbolu, który nas definiuje lub cieszy oko. Można zatem poprosić o logo swojego klubu, w którym trenujemy, motywującego nas hasła bądź obrazku ulubionej postaci z filmu. Możliwości jest wiele, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.