Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Nowoczesna moda z outletu

Z dnia na dzień na rynku pojawiają się nowe sklepy, nowe marki. Z jednej strony narasta konsumpcjonizm, z drugiej strony rośnie świadomość ekologiczna. Czasami mamy ochotę podążać za aktualnymi trendami i modą, która finalnie okazuje się być jedynie chwilowa. Z biegiem czasu coraz częściej decydujemy się na bardziej świadome wybory, czyli ubrania z drugiej ręki bądź wybór odzieży z miejsca, jakim jest hurtownia odzieży outletowej.

Co to jest outlet?

Outlet, to nic innego jak sklep, w którym odnajdziemy produkty konkretnych marek w niższych cenach, niż dostępna w regularnej kolekcji. Przeważnie outlety oferują artykuły, które nie sprzedały się w minionej kolekcji, są pozostałościami z likwidacji kolekcji, lecz bywają również outlety, dla których szyte są specjalne kolekcje. Minionym rodzajem outletu jest ten, który oferuje towar wybrakowany, czyli na przykład z mało widocznymi wadami.

Hurtownia odzieży outletowej to miejsce, gdzie można nabyć ubrania w niższych cenach za sztukę, ale istnieją miejsca, gdzie znajdziemy outlet na KG. Co więcej, sklepy typu outlet to nie jedynie przecena wynikająca z końcówki czy likwidacji kolekcji. W takich miejscach wielokrotnie obowiązują dodatkowe przeceny, łączące się z innymi promocjami. Nierzadko wysokość zniżek wynosi nawet 70-80%. Promocje są niezwykle często spotykane. Warto na nie polować między innymi podczas takich dni jak Black Friday.

Outlety występują na terenie całego świata. Mniej lub bardziej popularne. Jednak to, na czym często zależy kupującym, to marki. Miejscem słynącym z markowych ubrań jest outlet Anglia. Niejeden polak jeździł i wciąż jeździ na wyspy, gdzie znajduje się hurtownia odzieży outletowej bądź outlet na KG.

Czy warto kupować w outlecie?

Nie ma co zastanawiać się nad zasadnością pytania: Czy warto kupować w outlecie? Z jednej strony zawsze pojawić się może wątpliwość, czy towar rzeczywiście się opłaca? Jednak gdy decydujemy się na zakup w outlecie, wówczas zawsze otrzymujemy markowe, oryginalne ubrania czy elektronikę bardzo dobrej jakości, lecz także w świetnej cenie (mając nieco szczęścia – z uwzględnieniem dodatkowych rabatów).

Wielu osobom outlet może kojarzyć się z niższą jakością, wybrakowanym towarem. Czas odczarować to błędne myślenie! Hurtownia odzieży outletowej czy outlet na KG to świetne miejsce, które dostępne jest dla wszystkich, a kupowanie tam nie jest powodem do wstydu. W świecie zwiększonej świadomości ekologii, to wręcz powód do dumy!