Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Sklep dla artystów

Uważasz, że w Twoim domu/mieszkaniu przydałby się interesujący obraz? W takiej sytuacji na pewno warto zwrócić uwagę na to, jak prezentują się ogłoszenia artystów. Obrazy na sprzedaż to nie jest może często poruszany temat, ale czy to znaczy, że mowa o czymś niezbyt ciekawiącym? Na pewno jest to kwestia, nad którą należałoby się zastanowić.

Obrazy jako lokata kapitału

Obrazy mogą pozwolić zupełnie inaczej spojrzeć na wnętrze (czy nawet wnętrza). Zresztą wystarczy wyobrazić sobie sytuację, w której na ścianach nie ma absolutnie nic. W takim przypadku wyraźnie czuć, że przydałoby się coś powiesić. Być może niektórzy zastanawiają się nad tym, na co warto się zdecydować. To zrozumiałe, aczkolwiek myślenie w takich kategoriach nie jest do końca dobre (chyba że ktoś zalicza się do grona ludzi znających się na sztuce). Krótko mówiąc, ludzie mogą mieć przeróżne oczekiwania. W ogóle często zapominamy, że jeżeli komuś coś się nie podoba, to niekoniecznie oznacza to, iż mowa o czymś złym. Czasem dany produkt nie spełnia konkretnych oczekiwań.

Pamiętajmy też o tym, że obrazy można potraktować jako lokatę kapitału. Zakupiony obraz za kilka lat może znacznie zyskać na wartości. Naturalnie nie tyczy się to każdej oferty. Co za tym idzie, na sztuce można zyskać tylko wtedy, gdy dysponuje się odpowiednią wiedzą. Naturalnie pewnie ważne jest też szczęście. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że sytuacja potrafi zmienić się znacznie szybciej, niż może się wydawać.

Sklep dla artystów – gdzie?

Gdyby kogoś interesowały szczegóły, nie pozostaje nic innego jak po prostu skorzystanie z dowolnej wyszukiwarki internetowej. W dzisiejszych czasach działalność w internecie stała się niepisanym obowiązkiem. Przestrzeń internetowa pozwala nam dotrzeć niemal wszędzie. Istotne jest także to, że dzięki internetowi mamy szansę na bieżąco śledzić wszelkie zmiany. Zawsze warto też zwrócić uwagę na opinie klientów (zwłaszcza że tych nie powinno brakować). Komentarze klientów mogą okazać się ogromnym wsparciem. Choć oczywiście do publikowanych wpisów zawsze należy podchodzić z pewną rezerwą. Nie możemy zapomnieć o tym, że nigdy nie wiemy, czy dany komentarz dokładnie odzwierciedla to, co się wydarzyło.