Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Szampon dla buldoga

Właściciele psów nie zawsze wiedzą, w jaki sposób dbać o swojego pupila. Często zdarza się, że nie dobierają odpowiednio kosmetyków, które są stosowane u ich czworonożnego przyjaciela. Zanim właściciel psa zdecyduje się na kosmetyki dla psów najpierw powinien się z nimi zaznajomić. Człowiek taki musi zdawać sobie sprawę z tego, że inny szampon nada się dla psa w typie maltańczyka, a zupełnie inny dla owczarka niemieckiego. Posiadacze przede wszystkim powinni mieć świadomość tego, że niektóre psy mogą być alergikami. W praktyce oznacza to, że nie mogą one używać każdego kosmetyku. Nie każda odżywka dla psa będzie odpowiednia dla ich pupila. Może wystąpić reakcja alergiczna. Taką reakcją może być chociażby łupież czy też wysypka pojawiająca się na skórze psa.

Duże pojemności małe pieski

Kiedy już wiemy, że ten szampon dla buldoga jest właściwym rozwiązaniem, warto zdecydować się na większe pojemności. Kupując duże opakowanie szamponu czy odżywki dla psa, można sporo zaoszczędzić. Skoro wiemy, że i tak dany produkt musi się odnaleźć w naszej psiej kosmetyczce to nie ma powodu, żeby kupować mniejsze opakowania. Chcąc mieć pewność, że kupuje się jedynie dobrej jakości produkty warto wybrać jedno miejsce żeby kupować dla swojego psa kosmetyki. Może to być albo sklep internetowy albo też stacjonarny. Wszystko jest tutaj zależne od preferencji danej osoby. Niektórzy wolą sklepy, w których można zbierać dodatkowe punkty za zakupy kosmetyków dla psów. Inni wolą jednakże towar zobaczyć i powąchać.

Prawidłowe użytkowanie

Kupując specjalistyczny szampon dla swojego psa należałoby stosować się do sposobu użytkowania. Wiele z tych szamponów ma zastrzeżenie, że nie może się dostać do oczu czy pyska psa. Stąd też warto zapoznać się dokładnie ze sposobem użytkowania. Często też psie szampony mają zalecenie, aby nie dozować ich dużo. Są to produkty, które dobrze się pienią ale tylko w kontakcie z mokrą sierścią naszego pupila. Właściciele czworonożnych przyjaciół powinni również pamiętać o tym, że psów nie wolno zbyt często kąpać za pomocą kosmetyków. Okazuje się, że zbyt częste kąpanie psa jest dla niego szkodliwe. W ten sposób zniszczona zostaje jego flora bakteryjna.