Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Prowadnice kulkowe – wior.pl

W kuchni zazwyczaj spędza się mnóstwo czasu w ciągu dnia. Często służy ona nie tylko jako miejsce do gotowania obiadów oraz przyrządzania innych posiłków. Na co dzień bywa również jadalnią i przytulnym miejscem na rodzinne pogawędki przy kawie. Dla niektórych to najbardziej ulubione pomieszczenie w całym mieszkaniu.

Funkcjonalne oraz estetyczne zaaranżowanie wnętrza kuchni to spora inwestycja. Ale co zrobić, gdy po pewnym czasie na jej wyglądzie odbijają się przejawy długotrwałego użytkowania? Niektóre blaty kuchenne mają ślady zarysowań, obudowa zlewozmywaka pęcznieje pod wpływem wilgoci, a obciążone szuflady wypadają. W takiej sytuacji nie trzeba wymieniać całego umeblowania, wystarczy usunąć uszkodzone elementy i wprowadzić bardziej użyteczne rozwiązania.

Wysłużony blat można zastąpić takim, który jest zrobiony z płyty MDF. Ma ona szczególne właściwości, które sprawiają, że z powodzeniem nadaje się na meble kuchenne. Ma gładką powierzchnię, wskutek czemu łatwo ją utrzymywać w czystości, jest też odporna na działanie różnego typu detergentów czyszczących. Płyty MDF można przycinać na dowolne kształty i wymiary, dlatego da się z nich zrobić blaty kuchenne do już istniejącej zabudowy. Nie ma problemów z wycinaniem w takiej płycie otworów, na przykład na komory zlewozmywaka. Zabezpieczone za pomocą akrylu krawędzie, chronią płytę przed pęcznieniem i odkształcaniem się pod wpływem wody pryskającej z kranu Płyty MDF są wytwarzane w różnych kolorach oraz deseniach. Ich zastosowanie do renowacji mebli kuchennych, jednocześnie nada pomieszczeniu świeży wygląd.

A co zrobić, gdy pełne sztućców szuflady zacinają się, albo w najmniej oczekiwanym momencie, wypadają z hukiem na podłogę? Można je swobodnie zmodernizować. Zamiast dotychczasowego mechanizmu utrzymującego i wysuwającego ruchome elementy szafek, warto zastosować trwałe i niezawodne prowadnice kulkowe. Są one stworzone z metalu, mają więc duży udźwig. Nie odkształcają się, wysuw odbywa się zawsze po prostym torze. Nie ma obawy, że szuflada nagle wypadnie podczas zbyt energicznego otwierania, ponieważ prowadnice kulkowe wyposażone są w gumowe blokady. Mechanizm kulkowy zapewnia lekkie, płynne i ciche wysuwanie szuflad.

Produkowane według nowoczesnych technologii elementy takie jak blaty kuchenne z płyty MDF i wytrzymałe prowadnice kulkowe, umożliwiają renowację kuchni bez zbędnych wydatków i problemów.