Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Jak wykonać termolifting twarzy Szczecin?

Coraz więcej osób przykłada dużą uwagę do zdrowego trybu życia. Pilnujemy, aby jeść zdrowe jedzenie, wprowadzamy do naszego dnia różne formy aktywności. Jednakże organizm, wraz z upływem czasu, wymaga od nas dodatkowego wsparcia. Istnieje mnóstwo zabiegów kosmetycznych, które pomagają utrzymać zdrowy oraz promienny wygląd. Wielka część osób coraz częściej decyduje się na wizytę w profesjonalnym salonie kosmetycznym, lub medycyny estetycznej. Jednym z problemów, który jest dość popularny, jest powstawanie cellulitu.

Czym jest zabieg endermologii?

Organizm ma tendencje do odkładania w komórkach wody i tłuszczu oraz w ten sposób powstaje cellulit, który jest tak znienawidzony wśród wielu kobiet. Cellulit często jest odporny na różnego typu ćwiczenia, więc jedną z metod jest endermologia Szczecin. Jest to zabieg, który polega na masażu podciśnieniowym, dzięki czemu docieramy do najgłębiej położonych komórek. Po zabiegu skóra staję się bardziej jędrna. Co więcej następuje wyszczuplenie sylwetki oraz redukcja cellulitu. Zabieg ten, jest także ciekawym rozwiązaniem, dla osób po ciężkim treningu mięśniowym, gdyż pozwala na regenerację zmęczonych mięśni. Zabieg endermologii można wykonać na praktycznie każdej części ciała. Idealna sylwetka jest marzeniem wielu kobiet. Dzięki zabiegom kosmetycznym coraz łatwiej jest to osiągnąć. Dużą uwagę zwracamy na wygląd naszej twarzy, nic zatem dziwnego, że zabiegi na tą część ciała są najbardziej popularne. Termolifting twarzy Szczecin to przede wszystkim redukcja zmarszczek oraz napięcie i wygładzenie skóry. Zabieg powoduje pobudzenie komórek, dzięki czemu włókna kolagenowe zaczynają się produkować. Zyskujemy gładką oraz promienną cerę, co znacznie poprawia samopoczucie każdej kobiety.

Depilacja okolic bikini

Depilacja bikini Szczecin to także bardzo atrakcyjny zabieg, który wykonywany regularnie, powoduje, że niechciane owłosienie znika. Jest to procedura znacznie bardziej efektywna, niż metody jednorazowe. Cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród kobiet, które mają dość podrażnionej skóry oraz wrastających włosków. Salony, wykonujące różne zabiegi kosmetyczne, cieszą się wielkim zainteresowaniem. Zabiegi kosmetyczne wspomagają redukować wszelkie niedoskonałości w wyglądzie, co przekłada się na lepsze samopoczucie.