Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Niewidoczna folia na szyby?

Nie zawsze chcemy być obserwowani bądź widoczni przez osoby postronne. Człowiek w swej naturze lubi jednak do pewnego stopnia zachować sobie prywatność, stąd folia na szyby zaczęła nam towarzyszyć w wielu aspektach życia, tak prywatnego, jak i zawodowego. Zacznijmy od własnego domu. Urządzając swoje wnętrze najczęściej decydujemy się na firanki oraz zasłony w oknach, aby chronić swoją prywatność przed ciekawskimi spojrzeniami ludzi z zewnątrz. Jest to wręcz konieczne, jeżeli nasze mieszkanie znajduje się na parterze bądź pierwszym piętrze.

Jaką folię wybrać?

W takim przypadku folia matowa na szyby sprawdzi się wręcz idealnie, gdyż nie będzie zbierała kurzu oraz pyłu z powietrza, a pozwoli nam pięknie wyeksponować rozmaite bibeloty oraz kwiaty ustawione na parapecie. Folia na szyby sprawdzi się wręcz perfekcyjnie w kuchni, gdzie zależy nam na tym, żeby pomieszczenie wciąż było dobrze doświetlone. Możemy zdecydować się na folię jedynie do połowy szyby, bezpiecznie odgradzając się od wzroku przechodniów, a wciąż dysponując dużą ilością światła w mieszkaniu. Do dyspozycji mamy również całą paletę kolorów oraz wzorów, dzięki czemu nasze szyby nie będą banalne oraz nudne. Folie okienne sklep to hasło, dzięki któremu odnajdziemy mnóstwo pięknych i estetycznych folii na szyby, które możemy zastosować w dowolnym pomieszczeniu. Znajdziemy je również na powierzchniach biurowych, gdzie montaż na przykład w salkach konferencyjnych jest już standardem. Jak wiadomo, w biurach powierzchnia jest współdzielona przez wielu pracowników. W salach konferencyjnych toczą się różne rozmowy, niektóre są dość poufne, jak rozmowy rekrutacyjne lub ustalanie budżetów. Choćby z tego powodu należy ograniczyć widoczność wnętrza każdej z salek.

Co wybrać do biura?

Na szczęście folia matowa na szyby może mieć różne kształty wciąż zachowując swoje zasłaniające właściwości. Folia na szyby do zastosowania na powierzchniach biurowych może być przycięta w kształt liści lub estetycznych pasów różnej grubości. Dzięki temu można dostrzec zarys osób w salce i uniknąć wtargnięcia na ważne spotkanie, a z drugiej strony znajdujące się na stole w sali dokumenty wciąż pozostaną niemożliwe do zidentyfikowania z zewnątrz. Jeżeli zatem zastanawiamy się nad montażem folii na szyby czy to w naszym prywatnym domu, czy to w biurze, możemy śmiało udać się do sklepu aby przejrzeć dostępne możliwości.