Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Hulajnoga czy jeździk? Co wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się co kupić na prezent dla dziecka, to idealnym rozwiązaniem jest jeździk i hulajnoga ScootAndRide. Kiedy zbliża się lato i na dworze zaczyna robić się cieplej coraz więcej rodziców decyduje się wyjść na świeże powietrze ze swoimi pociechami. Aktywny czas spędzony na zewnątrz wyostrza u maluchów zmysł poznawczy, rozwija się wyobraźnia oraz poprawia się koordynacja ruchowo kondycyjna.

Najlepszym prezentem dla dziecka…

Najlepszym prezentem dla dziecka, które skończyło roczek może okazać się hulajnoga marki ScootAndRide. Co prawda bardziej rozwijającą umiejętności dziecka jest jazda na rowerze. Niestety poruszanie się na rowerze ma swoje minusy, jak np. gabaryt. Jeżeli rodzic mieszka w bloku, to ciężko jest taki rower przechować w mieszkaniu. Hulajnoga marki ScootAndRide daje jej możliwość przekonfigurowania, czyli może służyć jako zwykły jeździk. Ewentualnie poprzez kilka kliknięć można z niej zrobić hulajnogę i dziecko już starsze może też na takiej hulajnodze jeździć. Dzięki kilkoma prostymi ruchami można taką hulajnogę zmontować.

Kod rabatowy ScootAndRide

Kod rabatowy ScootAndRide umożliwi zakup hulajnogi za śmieszne pieniądze. Nie tylko sprawisz frajdę dziecku, ale również dzięki hulajnodze zaangażujesz dziecko do aktywniejszego spędzania czasu. Rabat jeździk i hulajnoga ScootAndRide otrzymasz na sprawdzony i przetestowany przez rodziców produkt. Mimo wzrostu zainteresowania przez dzieci nowymi technologiami, zabawy na świeżym powietrzu nie straciły na znaczeniu. Hulajnoga, to dla dziecka zdrowy styl życia. Może służyć jako świetny środek transportu po mieście lub na wsi, gdzie odległości z punktu A do punktu docelowego są stosunkowo niskie. Hulajnoga, to idealna alternatywa dla roweru. ScootAndRide rabat dostaniesz na produkt o wysokiej jakości.

Dwa kółka z przodu

Kupno hulajnogi trójkołowej dla dziecka jest sprawą oczywistą. Dwa kółka z przodu, które mają szeroki rozstaw, zwiększając tym samym stabilność hulajnogi, Jedno kółko z tyłu, które nie utrudnia odpychać się. Jednym z minusów dwóch kółek z przodu jest brak przyczepności na nierównym terenie. Jednak tę niedoskonałość zauważyć można w momencie jak dziecko zacznie bardzo szybko się przemieszczać. Natomiast na płaskiej drodze dwa przednie kółka sprawdzą się idealnie. Podest hulajnogi wykonany jest z materiału antypoślizgowego.