Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Fotel gamingowy

Każdy kto spędza dużo czasu przy komputerze, wie jak ważne jest wygodne krzesło. Szczególnie dla graczy istotną rolę odgrywa fotel. Jednak krzesło gamingowe nie jest tylko i wyłącznie dla nich przeznaczone. Jego zalety doceni każdy, kto spędza dużo czasu przy biurku. Fotel dla gracza wyróżnia charakterystyczny design, niczym siedzisko w samochodach wyścigowych. Odpowiednia budowa zapewnia właściwą ergonomię, czyli podparcie pleców oraz karku, dając tym samym komfort podczas grania.

Fotel gamingowy ma dużo możliwości regulacji. Można zmieniać wysokość siedziska, kąt nachylenia oparcia, ustawienia podłokietników czy nawet w niektórych modelach można manewrować podnóżkami. Solidność fotela dla graczy zależy od jego konstrukcji, wypełniacza oraz materiałów jakie go pokrywają. Komfortowy fotel do grania można kupić już od 549 zł. Jednakże to dobra inwestycja patrząc na ergonomię i komfort jaki gwarantuje. Długie siedzenie przy komputerze poważnie naraża kręgosłup. Schorzenia takie mogą się objawiać dopiero po latach, dlatego należy o siebie dbać. Fotele dla graczy mają swoje funkcje, które określają zakup właściwego modelu. Możliwość zmiany kąta nachylenie oparcia jest korzystne podczas odpoczynku między partiami czy oglądając film. Funkcja kołysania pomaga się zrelaksować i odprężyć przed kolejną rozgrywką. Istotną rolę odgrywa również ustawienie podłokietników w różnych płaszczyznach. Można regulować nie tylko wysokość, ale i szerokość rozstawu. Gracze doceniają również hydrofobowy materiał, który nie pozwala wnikać do wnętrza wodzie. Fotele dla graczy konsolowych posiadają kieszenie, do których można włożyć napoje bądź gamepad. Specjalistyczne fotele zawierają dedykowane uchwyty na kierownicę oraz pedała.

Dla jeszcze większego komfortu, tym razem nóg, można zainwestować w podnóżki. Wybierając doskonały fotel dla gracza należy zwrócić uwagę na jego budowę. Konstrukcja powinna być stalowa, a podstawa zawierająca koła aluminiowa. Istotne jest także wypełnienie, które nie może się odkształcać, materiał obicia i oczywiście kolor. Przed zakupem krzesła gamingowego należy określić wymiary siedziska i wysokość oparcia. Wszystkie te parametry, odpowiednio dobrane, pozwolą na długoletnie użytkowanie z fotela i korzystanie z jego ergonomicznych funkcji.