Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Skup starych monet Gdańsk

Kolekcjonowanie rozmaitych przedmiotów często staje się dla kogoś przyjemnym hobby. W kręgu zainteresowań kolekcjonerów pozostają niezmiennie znaczki pocztowe, monety i pocztówki. W przypadku numizmatyki, zbiory starych monet oraz banknotów nierzadko są bardzo cenne. Amatorzy i zawodowi kolekcjonerzy zbierają zarówno pieniądze będące w przeszłości w obiegu w Polsce, jak i w innych krajach. Kompletowana przez lata kolekcja może zyskać niebagatelną wartość.

Skup numizmatyki

Skup starych monet Poznań jest miejscem, w którym można sprzedać zabytkowy bilon. Podczas tego typu transakcji profesjonalna, uczciwa wycena to podstawa. W związku z tym zdecydowanie nie warto sprzedawać monet w szemranych, niesprawdzonych miejscach, można bowiem łatwo paść ofiarą oszustwa. Współcześnie niesamowitą popularnością cieszą się monety z czasów PRL-u. Obok bilonu nie mniej pożądanymi przez numizmatyków przedmiotami są oczywiście papierowe banknoty. Mimo pozorom nie zawsze przedstawiają wyższe nominały niż metalowe monety. Są jednakże bardziej podatne na zniszczenia oraz uszkodzenia, dlatego trzeba się z nimi delikatniej obchodzić. Skup banknotów Świnoujście to punkt, gdzie ze względu na nadmorską lokalizację, transakcji można dokonać nawet w trakcie urlopu. To znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż czasochłonne prowadzenie aukcji internetowych i poszukiwanie konsumentów na kolekcjonerskie przedmioty na własną rękę. W dedykowanych miejscach skupu mamy bezpośredni kontakt z ludźmi konkretnymi, znającymi się na rzeczy.

Dom aukcyjny

Związane z numizmatyką są również tak zwane domy aukcyjne. To placówki pośredniczące w obrocie towarów, w dużej mierze dzieł sztuki. Przedsiębiorstwa te pobierają stosowną opłatę, jednak mają ogromny plus – pozwalają na zebranie w tym samym czasie sprzedawców oraz osoby zainteresowane kupnem konkretnych przedmiotów. Jeśli chodzi o samą opłatę aukcyjną, naliczana jest ona w oparciu o wartość przedmiotu, który zamierzamy wystawić. Dom aukcyjny Gdańsk jest popularną placówką działającą na terenie Trójmiasta. Ze względu na znakomitą lokalizację oraz niepowtarzalny klimat miasta- pojawia się tam wielu amatorów sztuki i kolekcjonerstwa. Aukcje często są promowane przez domy aukcyjne za pośrednictwem mediów społecznościowych, co zwiększa szansę na sprzedaż.