Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Kolizja Szczecin dla Każdego

Droga to nieprzewidywalne miejsce. Nigdy nie wiadomo czy nie trafi się na nietrzeźwego kierowcę lub po prostu kogoś, kto ma gorszy dzień. Nierzadko dochodzi też do zderzeń w czasie panujących złych warunków atmosferycznych, czyli głównie podczas intensywnych opadów deszczu bądź śniegu. Kolizja Szczecin boli, szczególnie kiedy kierującemu wyraźnie gdzieś się spieszy. Rano zapewne będzie to praca, natomiast w porze popołudniowej zakupy, odbiór dzieci ze szkoły czy zwyczajnie powrót do domu w celu zażycia niezbędnego spokoju.

Bezpieczeństwo to podstawa

Niestety, ale trzeba powstrzymywać swoje zapędy, gdyż pośpiech nie pomaga w zachowaniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kiedy już tragedia się wydarzy, należy sobie jakoś poradzić. W przypadku niewielkich uszkodzeń oraz dobrego stanu zdrowia u obu stron wystarczy spisanie oświadczenia. Najważniejsze, żeby zawrzeć tam niezbędne informacje o obu kierowcach i ich samochodach. Lepiej wpisać tam za dużo niż żałować, że czegoś zabrakło. Przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe kompleksowo przeglądają takie protokoły, a wynika to z prewencji wobec wyłudzania odszkodowania z polis. Są również incydenty, gdzie przynajmniej jeden pojazd zostanie unieruchomiony. Potrzebna wówczas będzie pomoc drogowa Szczecin, która odholuje auto w wybrane miejsce. Najbardziej naturalnym wydaje się zaufany mechanik, który zajmie się usuwaniem szkód. Jeśli jednak stan zniszczeń będzie na tyle poważny, że doprowadzenie samochodu do używalności okaże się nieopłacalne, trafi on na auto złom. Przyda się firma, której kluczową gałęzią działania jest obsługa szkód Szczecin. Nie tylko zutylizuje wrak, ale również pomoże w kontakcie z ubezpieczalnią, poprzez przekazanie odpowiedniej dokumentacji fotograficznej. Kolizja to nic przyjemnego, lecz dzięki temu, że niwelowaniem jej skutków zajmują się profesjonaliści, stres i inne negatywne emocje spadają w tym momencie do minimum.

Oczy dookoła głowy!

Z pewnością przełomem stały się telefony komórkowe, które pomagają bezzwłocznie wezwać pomoc na miejsce. Pozwalają one szybko zmienić plany bądź powiadomić bliskie sercu osoby o tym, co się stało. Nadchodzą chłodniejsze, deszczowe dni. Wymagają one zachowania szczególnej ostrożności na drodze i dopasowania prędkości komunikacyjnej do warunków na drodze. Jazda powinna być przede wszystkim przyjemna i bezpieczna, natomiast nadmierna prędkość bądź opóźnione reakcje zawsze prowadzą kierujących do zguby.