Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Hotele nad morzem Trzęsacz

Mimo tego, że do letnich wakacji jeszcze jest trochę czasu, to tak naprawdę już wczesną wiosną będziemy mogli oglądać w telewizji bądź internecie reklamy biur podróży, które proponują nam możliwości wyjazdów w ciekawe miejsca w Polsce, bądź także za granicą. Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca, do których wyjeżdża w czasie urlopu.

Gdzie pojechać na wakacje?

Większość z nas wybiera sobie czas wolny w pracy podczas kiedy nasze dzieci mają wakacje, lecz bywa też i tak, że decydujemy się na wyjazd wówczas, kiedy nasze dziecko jeszcze nie chodzi do szkoły, albo też wówczas, gdy ma ferie zimowe. Wówczas mówimy jednak o wyjeździe zagranicznym, bo przecież w Polsce jest wtedy zima. Gdy interesują nas takie miejsca, jak spa nad morzem, hotele nad morzem, bądź noclegi z basenem, to dzięki dostępowi do internetu możemy wszystkie te możliwości przeanalizować, lecz będzie to zależne od tego, gdzie chcemy jechać – czy miejscem naszego urlopu będzie Polska, bądź też kraj zagraniczny. To, gdzie wyjedziemy, będzie także zależało od naszych możliwości finansowych, bo przecież każdy taki wyjazd trochę będzie nas kosztował. Jeżeli jednak zarabiamy na tyle dobrze, że możemy sobie na to pozwolić, nie będzie to dla nas jakieś spektakularne nadszarpnięcie domowego budżetu. Jeżeli każdy z nas pracuje i zarabia pieniądze, to wręcz oczywistym jest, że powinniśmy od czasu do czasu zadbać o siebie oraz wydać pieniądze na to, na co mamy ochotę. Nikt z nas przecież w czasie wolnym nie chce jedynie siedzieć w domu. Pragniemy poznać kulturę innych krajów, ich kuchnię, czy zwiedzać ciekawe miejsca, a to będzie możliwe wówczas, kiedy zdecydujemy się na jakiś wyjazd podczas naszego urlopu. Większość z nas marzy o jakichś podróżach i chce realizować to marzenie wtedy, kiedy ma na to czas, a jest to możliwe wtedy, gdy mamy w pracy czas wolny.

Wakacje to czas odpoczynku!

Wszyscy bowiem wypoczywamy tak, jak najbardziej nam to pasuje i dla wielu z nas najlepszą możliwością jest właśnie wyjazd do spa nad morzem, czy gdziekolwiek indziej, gdzie zażyjemy ulubionego relaksu. To przecież pozwoli nam naładować akumulatory oraz z energią wrócić do pracy. Ale zanim do pracy wrócimy, to będziemy chcieli nacieszyć się przebywaniem w miejscu, które będzie miejscem naszego urlopu, o czym jest mowa w niniejszym artykule.