Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Dobry pomysł na obiad? Pizza?

Nie zawsze ma się ochotę na przygotowywanie normalnych posiłków. Niecodziennie ma się czas chociażby na to, by po przyjściu do domu, gdy dosłownie pada się na twarz, już nawet nie robić jakiegoś wymyślnego obiadu, ale przynajmniej usmażyć jajecznicę lub ugotować kilka jajek z ziemniakami. Coś jednak trzeba wrzucić na ruszt, by ponownie zapewnić sobie zastrzyk energii, a wówczas najlepszym rozwiązaniem okazuje się pizza na telefon Szczecin.

Pizza, pomysł na obiad!

Każdy z niej kiedyś korzystał. Każdy na pewno zamawiał ją czy to na urodziny swojego dziecka, bądź to na własną imprezę imieninową bądź sylwestra. To najpopularniejsze włoskie danie w postaci puszystego placka pokrytego swobodnie wybranymi dodatkami i oczywiście apetycznie rozpuszczonym serem jest niemalże stałym gościem wszystkich polskich domówek, ale coraz częściej też i bardziej wystawnych uroczystości. Nie trzeba jednak jadać go wyłącznie od święta. Nikt przecież nie powiedział, że pizza nie może być spożywana w codziennych sytuacjach, np. w ramach normalnego posiłku. Oczywiście wtedy warto najbardziej po nią sięgnąć. Jest to danie wprost ekspresowe, bo nie wykonuje się go samodzielnie, a zamawia się je z jakiejś restauracji.

Pizza z dostawą Szczecin dociera zatem na ten adres, który zostanie podany w zamówieniu. Może być to adres domowy, lecz równie dobrze może być to siedziba przedsiębiorstwa, w której się pracuje i w której np. w danym dniu ma się zamiar zostać na nadgodzinach. Lepiej bowiem zjeść jednak coś bardziej konkretnego, niżeli zapychać się kolejną partią pączków, czekoladowymi batonikami albo równie mało wartościowymi soczkami czy napojami. Jeśli ma się zamiar jeszcze trochę popracować albo ogólnie rzecz biorąc podziałać, należy zapewnić organizmowi jakąś energię, którą ten może czerpać wyłącznie z jedzenia.

Pizza jest w pewnym stopniu pożywnym daniem

Nie jest to jednak taki typowy fast-food. A zawsze można sprawić, aby ta pizza Szczecin była nieco zdrowsza niż normalnie. Coraz częściej pizzerie dają klientom taką możliwość. Oferują pizze na spodzie razowym, a typowy żółty ser zastępują prawdziwą mozzarellą lub np. serem wegańskim. Warto również przykryć taką pizzę jak największą ilością warzyw. One są jednak najcenniejszym źródłem składników odżywczych.