Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Zamiast mięsa postaw na catering wegański

Marzy ci się przejście na weganizm, ale nie masz pojęcia jak uzupełnić niedobór witamin w posiłkach. Pomocny w osiągnięciu celu będzie z pewnością catering wegański. Dzięki takiemu rozwiązaniu dowiesz się jak powinny wyglądać posiłki i z jakich składników powinny się składać. Z pewnością taka dieta pudełkowa pomoże ci w osiągnięciu wymarzonego celu.

Dieta pudełkowa pomoże ci w osiągnięciu upragnionego celu

Przejście z kuchni, w której przygotowuje się potrawy na bazie nabiału, mięsa i ryb może okazać się bardzo męczące. Trudno z dnia na dzień robiąc naleśniki na mleku i jajkach, znaleźć produkty zastępcze. Dlatego warto wziąć pod uwagę catering wegański, który pokaże ci między innymi gdzie szukać odpowiednich zamienników. Z pewnością dieta pudełkowa będzie dużą inspiracją i ułatwi zmianę nawyków żywieniowych. Spowoduje również, że będziesz miał/miała dla siebie więcej wolnego czasu. Stanie przy garnkach nie będzie już potrzebne.

Dieta pudełkowa to zdrowie na talerzu

Poza tym, że dieta pudełkowa pomoże ci w przejściu na weganizm, pozwoli ci także jeść zdrowo i smacznie. Każdego dnia pod twoje drzwi trafi pięć pełnowartościowych posiłków, które będą nie tylko smaczne, ale także bardzo sycące. Catering dietetyczny bazuje na wysokiej jakości produktach spożywczych, takich jak: warzywa, owoce, orzechy, tłuszcze roślinne oraz produkty pełnoziarniste.

Czy dieta pudełkowa jest na każdą kieszeń?

Zastanawiasz się czy dieta pudełkowa to wydatek, na który cię stać? Firmy oferujące catering dietetyczny starają się, by z takiej opcji mogły skorzystać osoby o różnej zawartości portfela. Nie jest to jednak niski koszt i w przypadku kilkuosobowej rodziny kwota może niemile zaskoczyć. Jeżeli jednak w grę wchodzi jedna lub dwie osoby, koszty są podobne do tych jakie ponosi się gotując we własnej kuchni. Odchodzi jednak czas związany z robieniem zakupów oraz przygotowywaniem posiłków na cały dzień.

Catering wegański od Fit Apetit

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z wegetarianizmem lub weganizmem wybierz zdrową kuchnię oferowaną przez Fit Apetit. To firma, która zajmuje się gotowaniem dla sportowców i osób, które chcą jeść pożywnie i zdrowo. Fit Apetit na co dzień współpracuje z dietetykami, trenerami personalnymi, sportowcami i klubami fitness. W swojej ofercie ma różnorodne diety, w tym właśnie catering wegetariański i catering wegański. Fit Apetit swoją ofertę kieruje między innymi do mieszkańców Szczecina, Białegostoku, Katowic, Warszawy, Poznania czy Wrocławia.