Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Usuwanie zmarszczek

Każda kobieta chciałaby jak najdłużej cieszyć się ślicznym ciałem bez zmarszczek. Jednak jak wiadomo nie zawsze właściwa dieta oraz aktywność fizyczna daje nam dostateczne efekty. W związku z tym coraz więcej kobiet decyduje się na wszelkiego rodzaju zabiegi medycyny estetyczniej, aby w ten sposób choć trochę oszukać upływający nieubłaganie czas. Najbardziej popularnym zabiegiem jest oczyszczanie twarzy, które możemy za pomocą właściwych kosmetyków przeprowadzić w zaciszu własnego domu bądź udać się w tym celu do kosmetyczki.

Żeby skutecznie oczyścić twarz a w tym dobrze ją wygładzić, nawilżyć oraz co najważniejsze pozbyć się porów warto jest wybrać się do fachowej osoby. Zabieg ten polega na zastosowaniu peelingu oraz specjalnego narzędzia, które za pomocą pary otworzy nasze pory. Oczywiście oprócz tego nasza cera zostanie poddana właściwemu nawilżeniu jak również w niektórych salonach, aby aktywować krążenie wykonywany zostaje również masaż. Takie oczyszczanie możemy przeprowadzić sami w domu, jednak nie będzie ono tak skuteczne jak w przypadku wizyty u kosmetyczki. Kolejnym popularnym zabiegiem jest lifting ciała, który w obecnych czasach może zostać przeprowadzony bez operacyjnie. Metoda jaką wykonywany jest taki lifting, polega na zastosowaniu fal ultradźwiękowych, które pozwalają na ujędrnienie każdej partii ciała. Jest to metoda niezwykle skuteczna oraz bezpieczna a co najważniejsze nie jest potrzebny okres rekonwalescencji po wykonaniu zabiegu. Niestety rzadko się zdarza, aby jedna wizyta przyniosła zaskakujące rezultaty, w związku z tym zabieg ten należy powtórzyć. Sam lifting jest bezbolesny i trwa zazwyczaj do około 45 minut, wszystko zależy od miejsca jakie poddajemy zabiegowi. Warto jest, jeżeli już zdecydujemy się na taki zabieg poszukać renomowanego gabinetu odnowy, aby mieć pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone zgodnie z wymogami.

Usuwanie zmarszczek jest kolejnym często stosowanym zabiegiem nie tylko przez kobiety ale jak się okazuje również mężczyźni coraz to częściej udają się w tym celu do salonu kosmetycznego. Najlepszą metodą na usunięcie zmarszczek jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, dzięki czemu efekt jest widoczny od razu, jednak musimy pamiętać, że tak jak i w przypadku powiększania ust zabieg ten musimy co jakiś czas ponowić.

Wpis powstał przy współpracy z Pieknecialo.pl