Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Ubrania dla dzieci a etyczna moda

Na rynku jest wiele firm oferujących szeroki wybór ubranek dla dzieci. Popularne, międzynarodowe sieciówki oferują bogaty asortyment i liczą na zainteresowanie ze strony klientów. W ciągu roku takie firmy odzieżowe potrafią wypuścić nawet kilkanaście kolekcji. Ubranka dla dzieci szyte są najczęściej w Chinach, Indonezji i Indiach, gdzie nie trudno o tanią siłę roboczą. Jeżeli nie chcesz przyczyniać się do wykorzystywania ludzi do pracy za kilka dolarów dziennie, postaw na ubranka dla dzieci, które powstają w Polsce.

Czym jest etyczna moda

Etyczna moda to taka, która sprzeciwia się wyzyskowi człowieka. Wiele zachodnich marek oferuje bowiem odzież w bardzo atrakcyjnych cenach. Kupując podobny produkt od małej firmy odzieżowej, która szyje i działa lokalnie, zapłacimy więcej. Dlaczego? Ponieważ koszt wyprodukowania ubrania jest dużo wyższy. W Chinach czy Indiach osoby pracujące w szwalniach po kilkanaście godzin na dobę zarabiają zaledwie kilka dolarów. Dodatkowo, często ubrania dla dzieci oferowane przez sieciówki szyją właśnie dzieci. Ponadto, sieciówki, by obniżyć koszty produkcji materiałów używają bardzo szkodliwych dla środowiska substancji chemicznych. Jakość tych materiałów jest również bardzo niska. Dlatego warto zapłacić kilka złotych więcej, kupować mniej i mądrzej.

Ubrania dla dzieci od polskich firm

Na polskim rynku jest już sporo firm, które i oferują ubranka dla dzieci w oparciu o etyczną modę. Powstają one w polskich szwalniach, szyte są również z bawełny produkowanej w Polsce. Rodzice mogą spokojnie kupować modne ubrania dla dzieci, które są wygodne, praktyczne i trwałe. Wśród marek, na które warto zwrócić uwagę jest między innymi MyBasic.

Kolorowe ubrania da dzieci od MyBasic

MyBasic to firma, która stawia na klasyczne fasony, ponieważ ma świadomość, że są to kroje ponadczasowe. Poza tym, że nie wychodzą z mody, to zawsze przydają się w szafie. A mowa o takich ubraniach jak: bluzy i spodnie dresowe, a także o leginsach, koszulkach, ogrodniczkach czy oversizowych sukienkach. Oferowane przez MyBasic ubrania dla dzieci są kolorowe i szyte z najwyższej jakości bawełny. Są przyjemne dla skóry i bardzo wygodne. Firma oferuje modne ubrania dla dzieci od dnia ich narodzin aż do czternastu lat. W ofercie MyBasic są ubranka jednokolorowe w szerokiej gamie kolorystycznej oraz ubranka w marynarskie paski. Co warte podkreślenia, wszystkie ubranka powstają w Polsce we współpracy z lokalnymi producentami. Warto również dodać, że odzież oferowana przez MyBasic jest dostępna w bardzo przystępnych cenach.