Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Sposób na piękną opaleniznę

Jak świetnie wiemy, każdy z nas marzy o pięknej, ciemnej karnacji, która pozwoli na wyróżnienie się z tłumu. Na standardowe opalanie decyduje się coraz to mniej osób ze względu na małą ilość czasu, czy też braku chęci, ochoty do długiego wylegiwania się na piaszczystych plażach. Warto również wspomnieć, że coraz więcej osób przestaje korzystać także z usług solariów ze względu na szkodliwe dla naszego zdrowia promieniowanie UV. Świadomość społeczeństwa co do dbania o swoje zdrowie stale rośnie, stąd też coraz częstsze szukanie innego sposobu na zdrowe opalanie się oraz zdobycie ładnych kolorów skóry.

Alternatywą, która pojawiła się w ostatnim czasie jest opalanie natryskowe. Jest przedstawiane, jako zdrowy sposób na uzyskanie pięknej opalenizny, lecz nie do końca jest bezpieczna ze względu na reakcje chemiczne zachodzące w skórze. Cały zabieg wykonywany jest w miejscu takim, jak kabina do opalania natryskowego, gdzie aplikuje się na skórę samoopalacz w postaci mgiełki. Co ciekawe, eksperci twierdzą, że uzyskana opalenizna może utrzymać się na ciele maksymalnie do 10 dni, ale to jednak w dużej mierze trwałość tego efektu zależy od intensywności. Pozostając przy tym temacie warto również wspomnieć, że jedną z głównych zalet opalania natryskowego jest zdecydowanie zapewnienie nam bardziej równomiernej opalenizny, niż ta, którą tworzymy samodzielnie z użyciem różnych kremów, sprayów, balsamów, bądź nawet żeli samoopalających. Niesłychanie ciekawą opcją są zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego, które tworzy natryskarka do opalania. Taki sprzęt wyposażony jest zazwyczaj w areograf, kilku stopniową regulację odpowiedzialną za siłę natrysku oraz funkcje grzania, która jest odpowiedzialna za wykonanie w dobrym stanie sesji opalającej.

Istotną rolę odgrywają także płyny do opalania natryskowego, które zawierają rożne stężenia DHa. Dzięki czemu składniki tam zawarte pozwalają na osiągnięcie naturalnie wyglądającej opalenizny. Opalenizna zaś blednie powoli wraz z upływem czasu, jednocześnie zachowuje naturalny wygląd przez cały czas, gdyż jest to bardzo ważne by skóra prezentowała się w każdym świetnie bardzo dobrze, a jej barwa w każdym miejscu była w tym samym odcieniu.

Wpis powstał przy współpracy z Tanexpert.pl