Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Zaplanuj przestrzeń w firmie i wykorzystaj szafki metalowe!

Organizacja przestrzeni w przedsiębiorstwie to bardzo ważna kwestia. Chodzi przecież o to, aby układ w firmie był wygodny, funkcjonalny, a przede wszystkim bezpieczny. Jeżeli zarządzamy zakładem produkcyjnym powinniśmy zadbać o to, by każdy z naszych pracowników posiadał swoje szafki metalowe. Taka szafa metalowa bhp zapewni pracownikowi miejsce do przechowywania swoich rzeczy prywatnych, takich jak ubrania, buty, plecak, torba, dokumenty, telefon i tak dalej. Pokażmy, że szanujemy prywatność pracownika i zadbajmy by szafa metalowa bhp posiadała zabezpieczenie w postaci klucza czy kłódki. Dzięki temu nikt nie będzie się bał zostawić tam swoich rzeczy prywatnych na czas pracy. Pewność, że osobiste przedmioty pracownika są bezpieczne pozwoli mu bardziej się skupić na pracy i wykonywać ją rzetelniej. Szafki metalowe są wykorzystywane w większości przedsiębiorstw na świecie z kilku powodów. Po pierwsze są bardzo solidne i użytkowe. Szafki metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej i dzięki temu mają większą odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Dodatkowo są funkcjonalne, podzielone na półki i szuflady w zależności od naszych preferencji zapewnią możliwość przechowywania zarówno ubrań czy rzeczy prywatnych jak i ważnych dokumentów. Szafa metalowa bhp sprawdzi się nie tylko w zakładach pracowniczych, ale i wszelkich miejscach użyteczności publicznej np. na basenach, w szkołach czy bibliotekach.

Szafka metalowa w miejscach użyteczności publicznej

Szafka metalowa to najlepszy wybór, jeżeli jesteś odpowiedzialny za zorganizowanie przestrzeni w obiekcie użyteczności publicznej. Szkoły, akademiki, baseny publiczne czy miejskie siłownie – tam zawsze główną rolę gra szafka metalowa. Dlaczego? Szafka metalowa może mieć różne rozmiary, więc łatwo wpasować ją w każdą przestrzeń. Najczęściej jednak pojawia się cały rząd szafek, jedna obok drugiej. Szafki metalowe są tak skonstruowane, że bez problemu można otwierać wszystkie naraz bez jakiekolwiek kolizji. Dodatkowo do każdej z szafek można dobrać opcję kłódki i kluczyka – sprawdzi się to w przypadku basenów czy w szkole, gdzie dzieci trzymają swoje książki. Dodatkowo szafka metalowa może być wyposażona w wartościowe gadżety typu: wieszak na ręcznik, lusterko, czy drążek na ubrania.

Szafa na dokumenty metalowa zapewni porządek w firmie

Jeżeli masz dosyć bałaganu w dokumentach, jaki panuje w twoim przedsiębiorstwie czas uporządkować przestrzeń administracyjną. Podstawą takich porządków powinna być szafa na dokumenty metalowa z podziałem na funkcjonalne szuflady i półki. To ty decydujesz jaką ma mieć wielkość cała szafa na dokumenty metalowa oraz jaki ma być konkretnie podział. Spersonalizuj ten zakup i dopasuj do swoich potrzeb. Dzięki temu już nigdy nie będziesz miał bałaganu w ważnych dokumentach, a znalezienie odpowiednich formularzy nie będzie zajmowało tyle czasu co teraz. Łatwo będzie utworzyć kartoteki, które każdy będzie umiał intuicyjnie obsługiwać, jeśli zajdzie taka konieczność. Szafa na dokumenty metalowa występuje często w wersji z zabezpieczeniem w postaci zamka, kłódki czy szyfru. To od ciebie zależy jaką kwotę chcesz przeznaczyć na zakup i tym samym jaką formę ochrony wybrać.