Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Uchwyty meblowe

Przy urządzaniu kuchni (wbrew pozorom!) to co jest najważniejsze, zazwyczaj nie jest widoczne na pierwsze rzut oka. Poprawnie dobrane mechanizmy oraz akcesoria do mebli, czy systemy otwierania szafek, są czymś, co powinno być zawsze odpowiednio przemyślane. Nie ma nic gorszego, niż źle dobrane zawiasy, które się wypaczają oraz szafka nie jest w stanie się zamknąć. Jakie będzie najlepsze rozwiązanie dla nas? Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie, najpierw trzeba określić swoje potrzeby.

Funkcjonalność kuchni i jej wygląd, stanowią główny problem. Na szczęście obecnie na rynku jest dużo dostępnych produktów, które spełnią nawet bardzo wygórowane potrzeby. Można postawić na styl nowoczesny, tradycyjny lub mieszany. Jednak bez względu na to, co jest bliższe waszemu sercu, należałoby wykorzystać nowoczesne technologie do stworzenia doskonałej kuchni.

Obecnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem w ergonomicznej kuchni są wysuwane szuflady. Są nie tylko wygodne, ale też pozwalają na efektywniejsze rozplanowanie przestrzeni i łatwiejszy dostęp do produktów. Takie wyjście zapewnią nam wyciągi cargo. Jest to specjalnie zaprojektowany mechanizm, dzięki któremu, możemy wysunąć całą szafkę i mamy podgląd na wszystkie produkty, które się w niej znajdują. System ten ma coraz więcej zwolenników. Wskutek niemu możemy wypełnić miejsca do tej pory zasłaniane listwą maskującą, np. w przypadku gdy pomiędzy szafkami mamy minimum 10 centymetrową przerwę. Z powodzeniem można tam umieścić szufladę z wyciągiem Cargo, dzięki temu, nie ma zmarnowanej przestrzeni, co jest niezwykle ważne w małych kuchniach, gdzie każda półka jest na wagę złota.

Może nie najważniejszym, ale też bardzo istotnym problemem są odpowiednio dobrane akcesoria do mebli. Uchwyty meblowe, czy kosze do szuflad, jak wybrać żeby maksymalnie wykorzystać przestrzeń oraz zachować piękny wygląd? Określenie wszystkiego łączy się często z wizytą u fachowca bądź wielogodzinnym czytaniu właściwych źródeł. Już w przypadku wyboru odpowiednich uchwytów do szafek musimy wskazać czy pasują nam bardziej gałki, czy może stawiamy na system bezuchwytowy? Jednakże bez względu na to, czy projektowaniem mebli zajmie się fachowiec, czy sami się nim staniecie, najważniejsze jest to, żeby określić cały plan już na początku remontowej drogi.