Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Gra o Tron – blog

W ostatnich latach niebywałą popularność zdobył serial „Gra o Tron” na motywach sagi George’a R. R. Martina. Wartka oraz trudna do przewidzenia fabuła, niespodziewane zwroty akcji, magia, sceny batalistyczne oraz wątki miłosne – wszystko to złożyło się na niepowtarzalną mieszankę, podbijającą serca milionów fanów na całym świecie. Wielu z nich nie ograniczyło się jedynie do śledzenia z zapartym tchem rozwoju wydarzeń.

Bardziej zaangażowani fani decydowali się na założenie bloga, na którym mogli prowadzić niekończące się debaty z innymi miłośnikami sagi. Niejeden portal internetowy poświęcony uniwersum Westeros pojawił się w globalnej sieci. Duża popularność takich witryn pozwalała generować wysokie zyski z reklam. „Gra o Tron” stworzyła również wiele innych szans biznesowych. Świetne wyniki sprzedaży odnotowały książki na bazie których powstał serial. Rozmaitego rodzaju gadżety, wydawnictwa, gry planszowe rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Setki tysięcy ludzi zapragnęło na własne oczy zobaczyć scenerie pokazane w serialu i wyruszyło na wycieczki m.in. do Chorwacji, Irlandii, Islandii czy Maroka, istotnie powiększając przychody branży turystycznej w tych krajach. Od emisji ostatniego odcinka serialu minął już ponad rok i fala największej popularności z pewnością już minęła. Mimo to „Gra o Tron” zostaje fenomenem, o którym długo jeszcze będzie się pamiętać. George R. R. Martin zapowiada wydanie długo oczekiwanych ostatnich dwóch tomów. To zdarzenie z pewnością na nowo podsyci zainteresowanie sagą oraz serialem, a także wszystkim, co z nimi powiązane.

Popularność „Gry o Tron” będzie stopniowo stawała się coraz mniej masowa, wydarzenia z serialu i z życia aktorów nie będą już gościć na czołówkach popularnych portali oraz gazet, jednak oddani fani nie zapomną o sadze i nadal będą prowadzić niekończące się debaty na tematycznych blogach oraz grupach dyskusyjnych. Także losy serialowych aktorów to temat, który długo jeszcze będzie ciekawił szerokie grono odbiorców. W związku z tym „Gra o Tron” jest motywem, który wciąż stanowi potencjalną szansę biznesową. Szansę na wygenerowanie dużego ruchu w internecie oraz dużych przychodów pochodzących z wyświetlanych reklam oraz sprzedaży.