Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Packshoty

Packshot – oto słowo klucz, gdy chodzi o odpowiednią prezentację swoich produktów w sklepie internetowym, bądź też na portalach aukcyjnych. W dzisiejszych czasach oferty sklepów internetowych muszą się wyróżniać, aby zachęcić ewentualnego klienta! I to wyróżniać się jak najbardziej pozytywnie!

Czym więc jest ów packshot? Otóż to nic innego, jak tylko (i aż!) odpowiednio wykadrowane zdjęcia reklamowe, ukazujące jak najkorzystniej prezentowane produkty, ale także (a może nawet przede wszystkim) odpowiednia ich obróbka cyfrowa. Jak widać zatem, nie wystarczy wziąć najlepszego nawet aparatu i cyknąć ładnej fotki. Ważna jest ekspozycja, właściwe światło, niecodzienna prezentacja, zmysł artystyczny, pomysł. Potrzebny tu jest profesjonalista, czyli tzw. fotograf produktowy!

Fotograf produktowy specjalizuje się nie tylko w pięknych ujęciach interesujących artykułów, lecz przede wszystkim w odpowiedniej obróbce zdjęć. Dziś portale aukcyjne stawiają wiele nowych wymagań względem osób wystawiających, a wiele z nich dotyczy właśnie fotografii. Warto więc zatrudnić profesjonalistów, którzy w kilka minut osiągnąć efekt, nad którym my męczymy się nieraz cały dzień.

Cały proces jest banalnie prosty. Wybieramy odpowiedniego fotografa, lub firmę wykonującą specjalistyczne zdjęcia produktów i umawiamy się z nimi na spotkanie. Omawiamy z nimi kwestie dotyczące sesji fotograficznej i nasze oczekiwania. Dostarczamy produkty, które mają brać udział w specjalnej sesji. Są one eksponowane w taki sposób, aby już sam ich widok zwrócił uwagę klienta. Następnie zdjęcia poddawane są odpowiedniej obróbce cyfrowej i mamy efekt ukończony!

Zdjęcia produktów robione aparatem bądź telefonem chałupniczo dziś się nie sprawdzają. Wiedzę o produkcie klient bierze właśnie głównie z odpowiedniej fotografii. Samodzielnie zrobionym zdjęciem nie zawsze zwrócimy uwagę naszego ewentualnego kupującego, a zwykle tylko go zniechęcimy, objawiając brak profesjonalizmu.

Warto poświęcić kilkanaście lub kilkaset złotych i oddać nasze produkty w ręce profesjonalisty, aby w świecie wielu kolorowych reklam, praw autorskich i coraz większych wymagań jakościowych, nie dać się utopić bylejakości. Warto postawić na odpowiednią fotografię, aby się wyróżnić pozytywnie!