Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Taśmy do produkcji wszywek z Wrocławia

Drukarki termotransferowe wykorzystują ciepło oraz specjalne taśmy barwiące do uzyskania trwałych wydruków o wysokiej rozdzielczości, do 300 dpi oraz jakości. Teksty i kody kreskowe mogą być drukowane tak samo niezawodnie jak loga oraz przeróżne informacje z baz danych Excela. Nadruki mogą być wykonywane na wielu różnych towarach – od rurek termokurczliwych po oznaczniki kablowe i różne etykiety przemysłowe.

Jaką wybrać drukarkę?

Wszystkie drukarki termotransferowe są zoptymalizowane pod kątem pracy w środowiskach fabrycznych. Barwiące taśmy termotransferowe o długości do 300 metrów umożliwiają rzadsze przestroje, które są niezbędne do wymiany zużytych taśm, a to z kolei przekłada się na większą efektywność. Koszty powiązane z uzupełnianiem taśmy oraz przestawieniem produkcji zostały maksymalnie zminimalizowane.

Drukarki termotransferowe są nie tylko solidne oraz wydajne, ale także wszechstronne oraz praktyczne. Dzięki wbudowanemu sterownikowi sieciowemu oraz możliwości automatyzacji można sterować wieloma drukarkami naraz korzystając jedynie z jednego źródła. Jednakże przede wszystkim drukarki te są bardzo łatwe w obsłudze. Rozbudowany, lecz jednocześnie niezwykle prosty interfejs zapewnia łatwość nadruku na etykietach lub oznacznikach stworzonych specjalnie na podstawie szablonu bądź zupełnie od podstaw.

Jakie są najlepsze kalki?

Kalki termotransferowe (tzn. folie, taśmy barwiące). Taśmy do produkcji wszywek zapewniają druk najwyższej jakości. Ponadto gwarantujemy wysokogatunkowe materiały oraz bardzo szybki czas realizacji. Doświadczenie w produkcji wszywek nie jest w ogóle potrzebne. Taśmy do produkcji wszywek działają automatycznie i wymagają jedynie niedużego nadzoru.

Opisywana technologia daje obszerne możliwości druku etykiet firmowych ze znakiem firmowym z jednoczesnym drukiem wszystkich zmiennych danych, na przykład symboli pralniczych, składów surowcowych, rozmiarów i tak dalej. Firmy wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom konsumentów drukują wszywki na wysokiej jakości taśmach z materiałów poliestrowych, nylonowych i satynowych. Drukarki termotransferowe oraz ich taśmy termotransferowe umożliwiają druk wysokiej jakości o dużej odporności na pranie wodne oraz chemiczne. Cechy drukowanych etykiet kalkulowane są indywidualnie.