Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Kamień synteryzowany Zachodniopomorskie

Czy chciałbyś, żeby twój dom wyglądał bogato i elegancko? Jest na to sposób, 3 niezwykłe kamienie, które wyeksponują twoje wnętrza. Przepiękny kamień naturalny, który możesz zastosować w wielu pomieszczeniach w swoim domu, to bardzo cenny marmur Szczecin jest miastem, w którym mieszkańcy upodobali sobie wykończenia mieszkań w marmurze. Możesz użyć go do ozdobienia ścian, parapetów i blatów kuchennych. Dobrze sprawdzi się również w łazienkach. Zastosowanie marmuru podkreśla przepych oraz bogactwo. Jest także bardzo odporny za ścieranie, temperaturę i ciśnienie. Marmur ma niezwykły wygląd, może być gładki, lecz też może przebiegać przez niego wiele żyłek, które nadają mu charakteru oraz niepowtarzalności.

Marmur, czy granit?

W kuchni możesz użyć również pięknego kamienia jakim jest granit Szczecin słynie z wielu zastosowań granitu w kuchniach. Jest to kamień naturalny, zbudowany z takich minerałów jak: hornblenda, skaleń, kwarc, mika. Można go spotkać w różnych barwach od jasnoszarych, poprzez białe, białoróżowe, zielone, ciemnoszare. Przepiękne blaty kuchenne z granitu, sprawią, że twoja kuchnia wywoła zachwyt pośród znajomych. Granit, to niezwykle trwały oraz twardy materiał, który wytrzyma mnóstwo lat użytkowania. Granit bardzo dobrze znosi wszelkie zalania, uderzenia oraz gorące garnki. Można z niego wykonać również schody czy płytki ścienne. Jednakże najtrwalszym oraz najmocniejszym materiałem, jaki możesz zastosować w swoim domu jest kamień synteryzowany Szczecin przoduje w sprzedaży tego nietypowego materiału. Jest to najbardziej odporny i najtwardszy materiał jaki możesz zastosować w swoim domu. Jego niezwykłe właściwości sprawiają, że właściwie jest odporny na zarysowania oraz pęknięcia.

Jaki kamień wybrać?

Kamień ten jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i jest wytwarzany metodą zgodną z naturą. Nie zawiera żywic i ropopochodnych substancji. Możesz także zastosować go na zewnątrz, dlatego że jest odporny na ścieranie, dobrze znosi mróz, wilgoć i promieniowanie słoneczne. Możesz go użyć do stworzenia posadzki, frontów mebli, blatów łazienkowych oraz kuchennych. Nadaje się również do obudowy parapetów wewnętrznych oraz zewnętrznych oraz do obudowy kominków. Również jego wzornictwo jest bardzo ciekawe, dostępne są kolory bardzo jasne, poprzez szare, aż do ciemnych barw.