Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Co nowego w modzie damskiej w roku 2022

Sezon wiosna 2022 za pasem i kreatorzy mody już zacierają ręce aby pokazać jakie będą dominujące trendy w świecie mody. Na pierwszy plan wychodzi jak zwykle moda kobieca, a wraz z nią odzież damska oraz modne, ekskluzywne akcesoria. Jedną z największych inspiracji dla świata mody jest od zawsze w zasadzie natura. Nie jest zatem niespodzianką, że kiedy na dworze pełno jest jasnych kolorów oraz pasteli, taka jest także moda. Ten rok, jak wskazują na to zapowiedzi największych kreatorów i domów mody, nie będzie wcale wyjątkiem od reguły. Na pewno na parkietach panować będą obfite odcienie mandarynki, fuksji i limonki, a prawdziwą furorę mogą zrobić sukienki w kolorze hibiskusa.

Jednak to nie wszystko!

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się najnowsza kolekcja, która podbije tej wiosny wybiegi europejskie, pochodząca wprost z gorącej Hiszpanii, a dokładniej rzecz biorąc z Barcelony. Chodzi tutaj o oryginalne jak zawsze pomysły projektantów z firmy Desigual. Jeśli chodzi o Desigual sukienki zawsze zaskakiwały swoim designem, kolorami i fasonem. Marzenie założyciela tej firmy, szwajcarskiego biznesmena Thomasa Meyera: „ubierać ludzi w inny sposób” odnajduje odzwierciedlenie w najnowszej kolekcji wiosennej. Na sukienkach górują motywy kwietne i wielobarwne, pstrokate oraz jasne wzory. Florystyka w połączeniu z ciepłymi słonecznymi barwami i figurowymi przedstawieniami rozśpiewanych ptaków, emanacją spontanicznością oraz pasją do życia.

Moda wiosenna to nie tylko odzież i sukienki

Niezmiernie istotne są dodatkowe akcesoria do stroju. Tutaj kontratak następuje ze strony niezawodnej firmy Love Moschino, włoskiego dla odmiany domu mody, który powstał w połowie lat osiemdziesiątych w Mediolanie. Włoscy kreatorzy mody też nie zasypują gruszek w popiele oraz szykują prawdziwe „wow” na sezon wiosna 2022. Ta firma znana jest nie tylko z ubierania Kylie Minogue czy Madonny, lecz właśnie z ekskluzywnych akcesoriów do ubrań takich jak dodatków, takich jak biżuteria, zegarki bądź torebki. Skupmy się na ostatniej pozycji. Jeżeli chodzi o markę Love Moschino torebka to klasyka w połączeniu z funkcjonalnością oraz świetne uzupełnienie każdej stylizacji modnej damy. Na wiosnę zapowiedziano już nowe modele kuszące designem oraz szykiem.