Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

A gdyby tak… zamieszkać nad morzem?

Któż nie chciałby mieszkać w lokalizacji z ślicznym widokiem i popijając poranną kawę, słuchać szumu fal? Zapewne większość spośród nas kocha morze, warto zatem rozważyć pomysł zamieszkania w Trójmieście. Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż proponuje najbardziej popularne polskie miasto na wybrzeżu, czyli Gdańsk. Nie licząc idealnej lokalizacji i nadmorskiego klimatu, miejscowość ta cechuje się zdumiewającą historią i wielką ilością imponujących zabytków, takich jak Długi Targ czy Fontanna Neptuna. Ponadto, Gdańsk należy do najbardziej rozwiniętych gospodarczo miasto w Polsce, co ściąga wielu inwestorów zagranicznych, więc o pracę nie trzeba się martwić. Wszystkie te pozytywy powodują, że miasto cieszy się ogromną ilością turystów, dzięki czemu spokojnie można myśleć o założeniu własnego biznesu i spokojnym życiu na własny rachunek, a sukces jest gwarantowany. Warto również wspomnieć, że Gdańsk jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą kraju, a także świata, bo w pobliżu znajduje się lotnisko, obsługujące loty międzynarodowe, a także istnieje szansa wypłynięcia promem m.in. do Szwecji, czy innych krajów skandynawskich, czego nigdzie indziej nie odnajdziesz.

Prawdopodobnie już teraz zastanawiasz się, jak wygląda rynek nieruchomości i jakie mieszkania Gdańsk oferuje? A zatem spieszę z wyjaśnieniami, że aktualnie jest wiele ofert sprzedaży mieszkań w bardzo atrakcyjnych cenach i interesujących lokalizacjach jak słynna dzielnica Wrzeszcz, niedaleko położona od Centrum czy też atrakcyjnie umiejscowione Śródmieście. W tym miejscu należy wspomnieć, że Gdańsk cieszy się ogromnym zamiłowaniem deweloperów, wobec czego odnaleźć można mnóstwo ofert kupna nieruchomości nie tylko z rynku wtórnego, ale w dużej mierze z rynku pierwotnego.

Ale może preferujesz spokojną okolicę, bez zgiełku i sąsiadów za ścianą. Warto w takim razie pomyśleć o zakupie lub budowę domu w tej miejscowości, ponieważ domy Gdańsk ma niesamowite, położone z widokiem na morze i pobliskim portem. Nic przecież nie zastąpi porannej kawy z takim widokiem lub spaceru z psem po plaży. I przede wszystkim to powietrze napełnione jodem, którym można się cieszyć jedynie na wybrzeżu. Brzmi jak codzienność marzeń? Sprawdź sam, jakie atrakcje i niesamowitą atmosferę może zagwarantować Ci Gdańsk.