Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Wyjazd na urlop

Pomimo tego, iż do letnich wakacji jeszcze jest sporo czasu, to tak naprawdę już wczesną wiosną będziemy mogli oglądać w telewizji bądź internecie reklamy biur podróży, które oferują nam możliwości wyjazdów w ciekawe miejsca w Polsce, czy także za granicą. Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca, do których wyrusza w czasie urlopu.

Gdzie pojechać na wakacje?

Większość z nas wybiera sobie czas wolny w pracy w czasie kiedy nasze dzieci mają wakacje, lecz bywa także i tak, że decydujemy się na wyjazd wówczas, kiedy nasze dziecko jeszcze nie chodzi do szkoły, albo też wówczas, gdy ma ferie zimowe. Wówczas mówimy jednak o wyjeździe zagranicznym, bo przecież w Polsce jest wtedy zima. Gdy interesują nas takie miejsca, jak spa nad morzem, hotele nad morzem, czy noclegi z basenem, to dzięki dostępowi do internetu możemy wszystkie te możliwości przeanalizować, ale będzie to zależne od tego, gdzie chcemy jechać – czy miejscem naszego urlopu będzie Polska, czy też kraj zagraniczny. To, gdzie wyjedziemy, będzie również zależało od naszych możliwości finansowych, bo przecież każdy taki wyjazd trochę będzie nas kosztował. Jeśli jednak zarabiamy na tyle dobrze, że możemy sobie na to pozwolić, nie będzie to dla nas jakieś spektakularne nadszarpnięcie domowego budżetu. Jeśli każdy z nas pracuje i zarabia pieniądze, to wręcz oczywistym jest, że powinniśmy od czasu do czasu zadbać o siebie i wydać pieniądze na to, na co mamy ochotę. Nikt z nas przecież w czasie wolnym nie chce tylko siedzieć w domu. Chcemy poznać kulturę innych krajów, ich kuchnię, czy zwiedzać ciekawe miejsca, a to będzie możliwe wtedy, gdy zdecydujemy się na jakiś wyjazd podczas naszego urlopu. Większość z nas marzy o jakichś podróżach oraz chce realizować to marzenie wówczas, kiedy ma na to czas, a jest to możliwe wtedy, gdy mamy w pracy czas wolny.

Wakacje to czas odpoczynku!

Wszyscy bowiem wypoczywamy tak, jak najbardziej nam to pasuje i dla wielu z nas najlepszą możliwością jest naturalnie wyjazd do spa nad morzem, czy gdziekolwiek indziej, gdzie zażyjemy ulubionego relaksu. To przecież pozwoli nam naładować akumulatory oraz z energią wrócić do pracy. Lecz zanim do pracy wrócimy, to będziemy chcieli nacieszyć się przebywaniem w miejscu, które będzie miejscem naszego urlopu, o czym jest mowa w niniejszym artykule.