Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Wiązary dachowe Zachodniopomorskie

Zróbmy tak, aby miasto stało się bardziej naturalne! Większości z nas drewno kojarzy się z wiejską okolicą, lasem, domkami nad jeziorem, albo góralskimi chatami. Ale możemy to zmienić. Drewno konstrukcyjne Szczecin pomoże nam w zrealizowaniu naszych celów. Materiał jest właściwie przystosowany i odporny na czynniki zewnętrzne. Nie odkształca się, nie pęka, a co więcej jest niezwykle estetyczny.

Kontrola jakości

Elementy budowlane podlegają regularnej kontroli jakości, więc nie musimy się martwić, że po kilku latach jakiś fragment będzie się nadawał do wymiany. Możemy się czuć bezpiecznie oraz włożyć energię w późniejszą aranżację naszego wnętrza. Drewno pięknie łączy się z wieloma kolorami, a styl umeblowania oraz wybrane dodatki na pewno perfekcyjnie się w nie wkomponują. Wiązary dachowe to świetne rozwiązanie na stworzenie bazy naszego domu. Jest to element wewnętrzny konstrukcji nośnej dachu, więc zarazem najistotniejszy dlatego że podpiera ciężar całego dachu oraz wszystkiego co się na nim będzie znajdowało. Nie traktujmy tego jednak tylko jako szkielet. Pamiętajmy, że możemy wybrać rozmaite spadzistości oraz kompozycje naszego dachu. Dzięki temu nasz dom uzyska swój unikatowy styl, taki, jaki tylko sobie wymarzymy. Z drewna konstrukcyjnego można również skorzystać do wykonania zadaszeń tarasu oraz wiaty samochodowej. Konstrukcje drewniane Szczecin proponują wykonanie altan lub innych dodatków do ogrodu, które uprzyjemnią nasze otoczenie i dzięki którym będziemy mogli stworzyć swój ogród marzeń. Jak wiemy budowa domu oraz aranżacja zabudowy ogrodu nie są tanie, ale na pewno uda nam się odnaleźć materiały w przystępnej cenie, a zarazem takie, które nas zadowolą i później pozwolą cieszyć się życiem w naszym prywatnym otoczeniu. Jak już wcześniej zostało dodane – na długo.

Długowieczne drewno

Zwróćmy uwagę jak stare potrafią być domy na wsiach, a dalej być efektywne. Zostały wybudowane niezwykle dawno temu, zatem obróbka drewna nie była aż tak wysokiej jakości jak teraz, a i tak udało się im przetrwać przeróżne warunki pogodowe. Nie bójmy się skorzystać z tego wspaniałego materiału, który zwykle widzimy w lesie. Tam zachwycamy się jego naturalnością i zapachem, więc czemu by nie wprowadzić tego piękna do naszego mieszkania?