Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Taśmy i drukarki z Wrocławia

Drukarki termotransferowe wykorzystują ciepło i specjalne taśmy barwiące do uzyskania trwałych wydruków o wysokiej rozdzielczości, do 300 dpi oraz jakości. Teksty i kody kreskowe mogą być drukowane tak samo niezawodnie jak loga oraz przeróżne informacje z baz danych Excela. Nadruki mogą być wykonywane na wielu różnych materiałach – od rurek termokurczliwych po oznaczniki kablowe oraz różne etykiety przemysłowe.

Jaką wybrać drukarkę?

Wszystkie drukarki termotransferowe są zoptymalizowane pod kątem pracy w środowiskach przemysłowych. Barwiące taśmy termotransferowe o długości do 300 metrów umożliwiają rzadsze przestroje, które są niezbędne do wymiany zużytych taśm, a to z kolei przekłada się na większą efektywność. Koszty powiązane z uzupełnianiem taśmy oraz przestawieniem produkcji zostały maksymalnie zminimalizowane.

Drukarki termotransferowe są nie tylko solidne oraz wydajne, lecz także wszechstronne oraz praktyczne. Dzięki wbudowanemu sterownikowi sieciowemu oraz możliwości automatyzacji można sterować wieloma drukarkami naraz korzystając tylko z jednego źródła. Jednakże przede wszystkim drukarki te są niezwykle łatwe w obsłudze. Rozbudowany, ale jednocześnie niezwykle prosty interfejs gwarantuje łatwość nadruku na etykietach bądź oznacznikach stworzonych specjalnie na podstawie szablonu lub zupełnie od podstaw.

Jakie są najlepsze kalki?

Kalki termotransferowe (tzn. folie, taśmy barwiące). Taśmy do produkcji wszywek zapewniają druk najwyższej jakości. Ponadto gwarantujemy wysokogatunkowe materiały oraz bardzo szybki czas realizacji. Doświadczenie w produkcji wszywek nie jest w ogóle potrzebne. Taśmy do produkcji wszywek działają automatycznie i wymagają jedynie niedużego nadzoru.

Opisywana technologia daje obszerne możliwości druku etykiet firmowych ze znakiem firmowym z jednoczesnym drukiem wszystkich zmiennych danych, na przykład symboli pralniczych, składów surowcowych, rozmiarów i tak dalej. Firmy wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom klientów drukują wszywki na wysokiej jakości taśmach z materiałów poliestrowych, nylonowych i satynowych. Drukarki termotransferowe oraz ich taśmy termotransferowe umożliwiają druk wysokiej jakości o dużej odporności na pranie wodne i chemiczne. Cechy drukowanych etykiet kalkulowane są indywidualnie.