Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Szukasz noclegu w Świnoujściu?

Jeśli marzą Ci się wieczory, z doskonałym widokiem na zachodzące słońce nad błękitną taflą Bałtyku, to apartament w Świnoujściu może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Świnoujście to jedno z ciekawszym miast położonych w zachodniej części polskiego pomorza. Miasto jest charakterystyczne ze względu na swoje położenia, gdyż leży na trzech wyspach Uznam, Wolin oraz Karsibór, Między wyspami Uznam i Wolin możemy podróżować bezpłatnym promem, co tylko dodaje uroku naszej wycieczce do tego swoiście wyspiarskiego regionu.

Co zobaczyć w Świnoujściu?

W samym Świnoujściu możemy podziwiać piękne promenady oraz zobaczyć bardzo ciekawy port morski, gdzie między innymi znajduje się terminal LNG oraz przystań jachtowa, z bardzo ciekawymi konstrukcjami nawodnymi. Ponadto Świnoujście jest pełne ciekawych zabytków, takich jak Fort Gerharda, Fort Zachodni bądź też Latarnia Morska z XIX wieku. Dla osób lubiących spacery lub przejażdżki rowerowe zostały wyznaczone specjalne ścieżki rowerowe i spacerowe przez najciekawsze miejsca oraz obiekty w mieście. Noclegi w Świnoujściu znajdują się w różnych lokalizacjach, a spora ich część jest położona blisko morza oraz plaż. Zwłaszcza kiedy poszukujemy miejsc typu apartament w Świnoujściu, to często są one ulokowane tuż nad Bałtykiem. Co ważne dla osób ceniących sobie szczególnie, wygodę i chcących zregenerować zmęczony organizm, znajdziemy tu wiele obiektów z szyldami: SPA Świnoujście. Te świetnie przygotowane do przyjmowania klientów obiekty, oferują oprócz codziennych zabiegów również saunę, jacuzzi bądź siłownię, a jeżeli nasza wizyta odbywa się wraz z dziećmi, to często hotele typu SPA Świnoujście, oferują opiekę animatora lub plac zabaw na terenie obiektu, co pozwala nam wygenerować więcej czasu na potrzebny relaks i regenerację organizmu.

Miejsce na wypoczynek

Świnoujście to świetne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Łączy w sobie cechy doskonałego nadmorskiego kurortu z ciekawą miejską plażą oraz zabytkowego skansenu, o unikalnym położeniu na wielu wyspach połączonych promami i mostami. Przede wszystkim warto wynająć apartament w Świnoujściu, położony gdzieś w okolicach nadmorskich, w którym będziemy mogli zrelaksować się po trudach dnia codziennego dzięki zabiegom SPA i innym udogodnieniom, które gwarantują nam tego typu obiekty.