Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Sztuka zakupów on-line

Robienie zakupów w dwudziestym pierwszym wieku to prawdziwa sztuka. Z jakiego powodu? Przecież nie jest żadnym kłopotem pozyskanie artykułów spożywczych z całego świata, wybór jest gigantyczny i bardzo zróżnicowany. Więc na czym ta sztuka polega? Właśnie na właściwym wyborze. Mając przed sobą perspektywę zakupów, ludzie często wybierają swoje ulubione marki. Marketów i supermarketów w całej Polsce jest mnóstwo. Na dodatek każdy z nich kusi superofertami i promocjami. Używają wielkich słów aby zachęcić jak najwięcej osób do zakupów w ich sklepie.

Standardem stały się gazetki promocyjne. Potencjalny klient może w nich sprawdzić, co aktualnie jest w promocji na dany tydzień. Często bywa tak, że oferty w tych gazetkach są naprawdę korzystne. Zatem gdzie tkwi haczyk? Jeśli zdecydujemy się pójść do jednego z marketów, bo w superpromocji są dwa artykuły, których potrzebujemy, bądź lubimy, to wysoce prawdopodobne jest, że dokonamy w tym sklepie również innych zakupów. Sporządzimy całą listę, gdzie artykuły objęte promocją będą stanowić zaledwie jej ułamek procenta. Takim sposobem kupimy tańsze masło na kanapkę, ale na przykład droższą wędlinę. Jak chronić się przed takimi pułapkami. Jest kilka sposobów, ale skupmy się na sprawie rabatów. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie promocje on-line są dostępne. Warto przejrzeć każdą z nich przed wyjściem z mieszkania. Duże markety niejednokrotnie sąsiadują ze sobą. Zaoszczędzisz trochę pieniędzy, jeżeli wybierzesz się po konkretne produkty do różnych sklepów. Wymaga to poświęcenia większej ilości czasu, ale w tym świecie nic nie ma za darmo. Jeśli podzielisz swoją listę zakupów między dwa bądź trzy markety to z pewnością zaoszczędzisz. Warto planować posiłki na cały tydzień w oparciu o promocje. Na przykład, jeśli w danym tygodniu kiełbaska śląska jest w świetnej promocji to poszukaj pomysłów na dana i przekąski z tym artykułem w roli głównej.

Gazetka promocyjna kusi ofertami. Nie dajmy się złapać, nie przepłacajmy. Sztuka robienia zakupów w dzisiejszym świecie jest niezwykle ważną i cenną umiejętnością. Początki zawsze są trudne. Gdy nabierzesz wprawy i odłożysz kolejne złotówki, które poświęcisz na coś specjalnego dla siebie, lub ukochanej osoby, zrozumiesz, że warto było.