Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Odzież dla karmiących matek – komfort i styl

W dzisiejszych czasach odzież dla karmiących matek ma wiele fantastycznych wzorów i fasonów. Wybieranie ubrań tego typu stało się tym samym co poszukiwanie standardowej odzieży dla kobiet, które nie karmią. Coraz więcej firm zwraca uwagę, by odzież dla karmiących matek była nie tylko wygodna i komfortowa w noszeniu, ale również by sprawiała, że młode mamy będą czuły się piękne i atrakcyjne. Odzież dla karmiących matek to nie tylko leginsy i t-shirty z naturalnych tkanin. To również elegancka bluzka do karmienia, eleganckie sukienki do karmienia piersią czy całe zestawy.

Stylowa mama i odzież do karmienia

Jeszcze kilka lat temu odzież do karmienia była nowym, niezbadanym rynkiem w Polsce. Można było ją dostać w zaledwie kilku sklepach i ograniczała się do prostych modeli bluzek czy sukienek z przeszyciem „na zakładkę” lub też odczepianym ramiączkiem. Dziś już bez problemu znajdziemy odzież do karmienia w wielu sklepach stacjonarnych i online. Nie jest jednak proste wyszukanie modeli z ciekawym wzorem i atrakcyjnym fasonem. Większość mam ma po porodzie do zrzucenia kilka lub kilkanaście nadprogramowych kilogramów. Warto wówczas inwestować w odzież do karmienia, która będzie ukrywała mocniej zaokrąglone części ciała i eksponowała pozostałe. Nie od dziś wiadomo, że dobrze dobrany fason potrafi odjąć wizualnie sporo niechcianych kilogramów. Dzięki temu młoda mama poczuje się bardziej atrakcyjna i z pewnością łatwiej będzie jej zajmować się codziennymi obowiązkami.

Elegancka bluzka do karmienia idealna na prezent

Jeżeli wybierasz się do młodej mamy na pierwszą wizytę zastanów się czy zamiast przynosić jej w prezencie kolejne ubranko czy zabawkę dla dziecka, nie lepszym zakupem będzie elegancka bluzka do karmienia. Pod warunkiem oczywiście, że młoda mama chce karmić swoje dziecko piersią. Często w tych kilku dniach po porodzie mama zostaje odsunięta na dalszy plan względem dziecka, którym się wszyscy goście zachwycają. Burza hormonów, która towarzyszy wciąż młodej mamie sprzyja poczuciu pustki i smutki, a brak zainteresowania ze strony najbliższych może ją tylko pogłębiać. Elegancka bluzka do karmienia czy eleganckie sukienki do karmienia piersią będą z pewnością podarunkiem, który zostanie w pełni doceniony. Najczęściej kobiety oszczędzają na sobie i nie mają zbyt wielu eleganckich ubrań na czas ciąży i wczesnego macierzyństwa, dlatego będzie to prezent nie tylko wyjątkowy, ale i praktyczny.

Odzież dla matek karmiących – korzystajmy!

Odzież dla matek karmiących to świetny wynalazek, który powinien pojawić się już wiele lat temu. Aż trudno zrozumieć, że przez tyle dziesięcioleci nic podobnego nie powstało pomimo ciągłego rozwoju mody. Temat był marginalizowany, a matki karmiące pozostawione same sobie – musiały dawać radę w każdej sytuacji. Na szczęście czasy się zmieniły, a odzież dla matek karmiących jest na wyciągnięcie ręki. Korzystajmy więc z tego co mamy i ułatwiajmy życie zarówno sobie jak i innym karmiącym mamom.