Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Szkolenia na wózki widłowe

Rozwój zawodowy jest istotny w każdej branży, jednakże branża budowlana jest na to w szczególności wrażliwa. Czemu? Ponieważ obecnie pracownik z dobrymi kwalifikacjami jest autentycznym skarbem. Szkolenie zawodowe to recepta na to, jak zostać odpowiednio opłacanym, docenianym pracownikiem. Które wybrać?

Szkolenia na wózki widłowe

Podczas kursu dowiesz się, jak prawidłowo i bezpiecznie posługiwać się widłami, a także nauczysz się budowy tego pojazdu. Szkolenia na wózki widłowe pomagają uzyskać kompetencje do pracy w magazynach i różnego rodzaju składach budowlanych. Do głównych zadań operatora należy przewóz i składowanie ładunków. Dokumenty uzyskane po ukończeniu kursu są honorowane na terenie praktycznie całej Unii Europejskiej. Co więcej, posiadanie uprawnień na wózki widłowe nie ogranicza Cię do konkretnej branży. Możesz pracować dla sieci dyskontów bądź w magazynie części motoryzacyjnych. Wybór należy do Ciebie!

Szkolenia na koparki

Nauczysz się od postaw obsługi koparki a także poznasz najważniejsze zaganiania z zakresu BHP. Operator koparki jest pożądanym pracownikiem, dlatego że jego umiejętności są wykorzystywane przy budowie dróg, w żwirowniach, podczas odśnieżania, przeładunku oraz wielu innych. Będziesz zajmował się m.in. załadunkiem, przemieszczaniem oraz przenoszeniem ładunku takiego, jak masa ziemna bądź urobek. Obecnie operator koparki jest potrzebny przy w budowie mieszkań. Ze względu na swoisty boom na rynku deweloperskim, jest duże zapotrzebowanie na tego typu pracowników. W związku z tym jest to zawód przyszłościowy a szkolenia na koparki to przepis na stabilną oraz dobrze płatną pracę.

Szkolenia na spychacze

To kolejny kurs, który otwiera szeroki wachlarz możliwości zawodowych. W czasie jego trwania poznasz budowę spychacza i sposób jego obsługi. Dowiesz się również, jak bezpiecznie wykonywać prace z jego użyciem. Po ukończeniu szkolenia uzyskasz kompetencje do pracy przy budowie dróg, w branży wodno-kanalizacyjnych oraz w żwirowniach, bądź piaskowniach. Pracując jako operator spycharki będziesz miał bezpośredni nadzór nad przebiegiem prac budowlanych. Do Twoich obowiązków będzie należało zbieranie wierzchniej warstwy gruntu albo wręcz przeciwnie, będziesz rozsypywał kruszywo stanowiące podbudowę dla drogi.