Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Studio Lapis – nowoczesny blog o marketingu

Marketing to pojęcie znane wszystkim tym, którzy pragną szybkiego rozwoju swojego biznesu, chcą dotrzeć do jak największego grona konsumentów. Działania marketingowe mogą przyjmować rozmaite formy. Życie ulega coraz większej cyfryzacji. Każdego dnia ludzie korzystają z nowych technologii. Działania marketingowe w sieci pozwalają na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Blog Studio Lapis, to witryna na której można poznać różnego rodzaju sposoby marketingu sieciowego, zaczerpnąć wiedzę dotyczącą pozycjonowania stron internetowych, a także związaną z e-mail marketingiem, dowiedzieć się jak właściwie przygotować stronę internetową, i także zaczerpnąć wiedzę dotyczącą identyfikacji wizualnej.

Blog agencji jest doskonałym sposobem na pozyskanie rzetelnej wiedzy.

Ludzie są wzrokowcami, przez co niezwykle ważny jest wygląd strony internetowej, projektu logo, czy także wygląd katalogów. Studio Lapis to strona, która udziela porad w tym zakresie. Ciekawy projekt strony, interesujące artykuły na blogu i zdjęcia przykuwają uwagę potencjalnych klientów.

Marketing w social mediach staje się coraz bardziej powszechny. Społeczeństwo chętnie korzysta z różnego rodzaju aplikacji mobilnych. Dobra reklama w social mediach daje duże możliwość na uzyskanie nowych klientów i wypromowanie produktów i usług. Odpowiednia wiedza pozwala na wybranie najlepszej formy reklamy. Jednakowo istotne co pozyskanie klienta jest jego utrzymanie przy sobie. Odpowiedni marketing to taki, dzięki któremu klient pamięta o firmie.

Dobry reklama, to skuteczny marketing.

Skuteczność marketingu w dużej mierze zależy od wiedzy na jego temat. Warto korzystać z możliwości jakie daje Internet. Czytanie rzetelnych blogów pozwala się dokształcić, poznać nowe sposoby marketingu, a również wybrać najbardziej odpowiedni dla swojego biznesu.

W dzisiejszym świecie na rynku istnieje duża konkurencja w prawie każdej branży. Bez odpowiednich działań marketingowych ciężko jest dotrzeć do konsumenta z danym produktem, bądź też usługą. Inwestycja w działania marketingowe, to inwestycja w rozwój biznesu. Właściwa wiedza na temat marketingu pozwala wybrać najlepsze rozwiązania, żeby dotrzeć do potencjalnych klientów.