Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Sklep z koszulkami

Odkąd w latach osiemdziesiątych rynek sprzedażowy zaczęły zalewać kolorowe koszulki z nadrukiem, a wystarczy napomknąć słynne na zachodzie koszule z napisem „Frankie Say Relax”, świat mody szybko podchwycił ten nowatorski pomysł i jak grzyby po deszczu pojawiały się nowe koncepcje. Dało to możliwość pełnej personalizacji ubioru, wyrażenia siebie samego w kilku słowach lub w grafice zamieszczonej na koszulce. W dzisiejszych czasach jakość wydruku stoi na naprawdę bardzo wysokim poziomie oraz nie ma najmniejszego problemu, żeby sklep z koszulkami umieścił wybrany motyw lub napis.

Co nadrukować na koszulce?

Na koszulkach można w zasadzie znaleźć wszystko. Od najprostszych napisów bądź chwytliwych haseł znanych z pop kultury, aż po bardziej wyrafinowane wzory, a nawet dzieła iście artystyczne. Sklepu oferują koszulki ze zwierzętami, z podobiznami ulubionych aktorów i piosenkarzy, nie brakuje również motywów zupełnie abstrakcyjnych. Tylko od wyobraźni klienta zależy jak będzie się prezentowała taka koszulka. Na stronach internetowych sklepów odzieżowych istnieje możliwość wyboru szablonów, wielkości liter, poszczególnych kolorów… Niezależnie od tego, czy chcesz promować nową, ekscytującą markę, bądź też chcesz ubrać swoich krewnych na sesję zdjęciową na Instagramie w czasie zjazdu rodzinnego, zawsze jest dobry powód, żeby wydrukować własną oraz niestandardową koszulkę. Każdy przecież posiada w swojej szafie całkiem pokaźną kolekcję komfortowych T-shirtów. Dlaczego by ich nieco nie uatrakcyjnić?

Jak wygląda proces drukowania?

Sam proces wykonania nadruku na koszulce wcale nie jest specjalnie trudny. Jednakże można tutaj mówić o kilku podstawowych sposobach. Jeśli chodzi o drukowanie koszulki oraz wybór właściwej metody, w grę wchodzą różnice w kosztach, wyglądzie, czasie produkcji oraz używanych materiałach. Najczęściej mamy do czynienia z koszulkami drukowanymi metodą sitodruku, a mogą być one wykonane ręcznie bądź maszynowo. Drukarnia wykonuje po prostu oryginalne sito Twojego projektu koszulki, co pozwala na druk hurtowy. Są również T-shirty z grafiką winylową, powstające poprzez druk transferowy. Rezultatem jest inny wygląd oraz tekstura niż w przypadku sitodruku (efekty przestrzenne), winyl jest także nieco trwalszy od tuszu. Pojawił się też druk bezpośredni na odzieży (metoda DTG) – jest to nowsza opcja, która wykorzystuje swobodę drukowania atramentowego, a polega na natryskiwaniu tuszu na ubranie. Niezależnie jednakże od wybranej metody koszulki z nadrukiem to interesująca opcja dla odświeżenia swojego „looku” i nadania mu charakteru.